reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

G

guest-1681834848

Gość
Witam, od jakiegoś czasu mały jest bardzo marudny , pcha ręce cały czas do buzi , denerwuje się, ślini... Czy to mogą być ząbki ? To mój pierwszy dzidziuś i nie wiem , mały ma 3 miesiące . Poniżej zdjęcia
 

Załączniki

  • IMG_20210611_174550.jpg
    IMG_20210611_174550.jpg
    157,7 KB · Wyświetleń: 269
  • IMG_20210611_174523.jpg
    IMG_20210611_174523.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Moim zdaniem do zębów mu jeszcze bardzo daleko. To,że pcha rączki do buzi to normalne. Może skok rozwojowy?
Nie mam pojęcia ale jest strasznie marudny... Rączki do buzi non stop wciska , jak mu wyjmę to zaraz płacz. Też denerwuje się przy piersi, gryzie mnie , jak podaje mu butelkę , ponieważ jest dokarmiany to też gryzie smoczek i chce być non stop na rękach...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie mam pojęcia ale jest strasznie marudny... Rączki do buzi non stop wciska , jak mu wyjmę to zaraz płacz. Też denerwuje się przy piersi, gryzie mnie , jak podaje mu butelkę , ponieważ jest dokarmiany to też gryzie smoczek i chce być non stop na rękach...
Mój syn najgorzej znosił czas 2-3 tygodnie około przed wyjściem zęba. A gryzł mnie tylko przy pierwszych dwóch jedynkach na dole;) Dokładnie takie objawy. U nas gryzaki, maść delikatniejsza niż dentinox (taka ze szczoteczką, nie pamiętam nazwy;)).
 
reklama
Moja tez tak miala a pierwszy zabek wyszedl na koniec 7 miesiaca. Dzisla pewnie swedza wczesniej.

Smaruj buzie kremem zeby zabezpieczyc skore przed slina i zaopatrz sie w sliniaczki. Mojej slina splywala na szyje i strasznie czerwona miala bo przegapilam smarowanie i te sliniaki :/ dlugo walczylam o powrot do normalnosci.
 
reklama
Do góry