reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
dziewczyny czy Wasze dzieci tez zgrzytaja zebami?
nie we snie tylko w czasie zabawy
martwi mnie to bo mama mowi ze moga byc to owsiki- lo matko
 
dziewczyny czy Wasze dzieci tez zgrzytaja zebami?
nie we snie tylko w czasie zabawy
martwi mnie to bo mama mowi ze moga byc to owsiki- lo matko

dokladnie,czasami jak dzieci dosć czesto zgrzytają to mogą,ale nie muszą mieć podłoże właśnie robaków
moje tez miały okres zgrzytania zabkami ,ale żadna nie miała owsików bo robilam pod tym kątem badania
 
dziewczyny czy Wasze dzieci tez zgrzytaja zebami?
nie we snie tylko w czasie zabawy
martwi mnie to bo mama mowi ze moga byc to owsiki- lo matko

Zgrzyta?? To mało powiedziane!!!! Z tak zasobną klawiaturą to on muzykę (hevy metalową) zapodaje!!

Tylko patrzę jak mu się wykruszą!!
 
reklama
gratulacje Kacperku! Mój Jaś jeszcze nie ma czym zgrzytać, a Juli zdarzy się sporadycznie...

za to ja podobno zgrzytam zębami, bruksizm się to nazywa :-) przyczyną moze być np przewlekły stres ale teraz mam chyba bardziej lajtowe życie bo mąż mówi że ostatnio w ogóle nie zgrzytam:cool2: chyba że to jednak były robaki i już sobie poszły:rofl::-D
 
Do góry