reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

Dzisiaj odkryłam ,że przebiła się Zuzi dolna prawa trójka , górna lada dzień powinna dołączyć. Mamy już 15 zęboli.:-)
 
reklama
U nas też jest 16 zębolków w tym aż trzy rosną naraz (tzn już są tylko jeszcze nie wyszły do końca):-D:-D:-D
Też czekamy teraz na 5-tki
 
Mamy 17 ząbków:-):-):-) wyszła prawa dolna piątka i lada dzień przebije się lewa. Może nawet coś u góry się dzieje tylko nie mogłam nic wypatrzeć:no::no::no:
 
reklama
A ja melduję , że Zuza została szczęśliwa posiadaczką dolnych piątek. Wyszły jej w tym samym czasie. Teraz tylko 2 górne i będzie komplet.:-)
 
Do góry