reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
My po kontrolnej wizycie.Pani dr. twierdzi ze juz niebawem sie pojawi gorna,lewa jedynka:-) .Ale narazie dwie dolne jedyneczki:-)
 
z tymi zebami jest tak.. nam pani doktor od wrzesniamowia ze maja sie pojawic
mamy opuchniete dziaselka wsuwamy wrzytsko do buzi
slinimy sie i nic z tego jak bylo 2 zeby w sierpniu tak i jest.
 
Poruszam ten temat, bo jestem lekko zaniepokojona...moj synek ma 11 i poł miesiąca i ma dopiero 3 ząbki (dwa na dole i jeden na górze), jego mlodsi koledzy mają juz prawie cała szczękę! Jak to wyglada uzebienie waszych styczniowych dzidziusiów?
 
Moja Majka ma 6 ząbków i lada dzień wyjdą następne 2. Ale rozmawiałam z moją pediatrą i mówiła że to nie ma reguły, są dzieciaczki które mają rok i jeszcze ani jednego ząbka i to ponoć też jest normalne. Więc naprawdę nie masz się czym przejmować:tak: :tak: :tak:
 
reklama
no to u nas chyba najmniej jak na razie - tylko dwa na dole i opuchnięte dolne dziąsła - górne chyba się obraziły ;-) do tego od wczoraj gorączka powyżej 38 st. koszmar :eek:
 
Do góry