reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

A moja niunia ma od jakiegos czasu biala kropeczke ale to raczej nie zabek bym poowiedziala bo od 3-ki chyba nie zaczynaja rosnac co??:confused: Moja mama mowila ze ja dostalam pierwszego zabka dokladnie dzien przed ukonczeniem 5 miesiacy...jak skonczylam 7 miesiecy mialam juz 7 zabkow i wtedy co miesiac to jeden zabek wychodzil:-D :-D ...A Noemi coz...gryzie co popadnie ,jak ja mam na ramieniu to oczywiscie cala bluzka w slinie,ogolnie to slini wszystko wokol siebie.gryzie szarpie,krzyczy a czasami glosno zaczyna plakac...czyli ida zeby ale ich nie eidac..ale jak czasami ugryzie mnie w brode to czuje ze dziesla na gorze sa o wiele twardsze niz te na dole...
 
reklama
Sumka - nam przepisał lignokainę - czyli generalnie żel znieczulający, niekoniecznie do zębów...ale jakikolwiek żel działa ok 20-30 min tylko :( ale chyba jest skuteczny bo po posmarowaniu da się Karolka uspokoić. Lekarz stwierdził że jak dziecku rośnie ząb to takie uczucie jakby się poparzyło - tak bolą te dziąsła, tylko ciekawe skąd on to wie :)
Ja miałąm pierwszy ząbek jak miałam 4 i pół miesiąca więc mnie już synek nie przebije...teściowa nie pamieta kiedy miał mój mąż - tylko że też dość wcześnie, podobno to dziedziczne :)
 
baśka dobre z ta teściowa hehe
Moja mama po zagladnięciu w paszczękę małej tez powiedziała ze JSEZCZE trochę. Jak dla mnie dziąsła są rozpulchione i czerwone - lekarz tez powtierdził. Mi wyszedł zabek jak mialam około 6 miesiecy. Wiec nastawiam sie ze marsyi wyjdzie ten przeklęty ząbrk pod koniec listopda. Zobaczymy czy się sprawdzi
 
A moj chyba bedzie bezzebnym stworem jeszcze przez jakis czas bo ani tam dziasla nie rozpulchnione ani tez nic bialego nie przeswituje. Zreszta nawet zobaczyc nie daje bo jak probuje to wali lapami po oczach i gdzie popadnie tak jakby skarby w paszczy ukrywal. Kto wie moze mu zlote od razu urosna...brrrr..;-)
Stawian na to ze bedzie zabkowal ostatni z grupy.
 
reklama
Do góry