reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
A u nas nie wiem co sie dzieje...Ale moze zaraz sie dowiem bo moj Adam pojechal wlasnie do lekarza z niunia...A mianowicie u nas od jakis 3-4 dni placz nontoper prawie...Ja juz dostaje do dekla od tego placzu,niewyspana jestem...Malej apetyt jakby sie zmiejszyl...hmmmm....Jak mi nie ponoga u tego lekarza to normalnie zeswiruje...Kocham moje dziecko ponad wszystko-zycie oddalabym za nia-ale naprawde teraz to oddalabym ja komus na chociaz pol dnia...Ja juz naprawde potrzebuje od niej odpoczynku...Jeszcze nigdy od urodzenia nie wzial mi jej nikt nawet na 2 godzinki na spacer...
 
Niunia wrocila...No i kurcze nic jej nie dolega...Lekarz powiedzial mu tak-U dziecka moze byc tak:albo goraczka,albo bol brzuszka,albo ma wzdecia i nie moze zrobic kupki...Bo jak zabki wychodza to tylko bol niby odczowaja w tym momencie gdy sie zab przebija...czyli np jak przez noc sie przebija to boli...Moze i racja...Dalam niuni soczek z marchewki(dawno nie pila) i po pol godz byla kupka...oczywiscie moje dziecko nie zapomialo poplamic nowiuskiej poscieli...;-) Teraz dostala mleko i ladnie zasnela...Mam nadzieje ze pospi troche co dam rade odsapnac i chociaz chwile miec dla siebie...
 
No temperatury nie ma...Ale po lekarzu(odpukac)jest lepiej...juz nie ryczy...poprostu jest jak dawniej...A o mocz spytam sie 16-stego jak pojdziemy na kolejna kontrole...Aska ucaluj Eliaszka...Kurcze niech szybko zdrowieje...Po raz kolejny utwierdzam sie ze zdrowie najwazniejsze...
 
Beatko - z tymi kropeczkami to różnie bywa - u nas prześwitują przez dziąsła juz ponad 2 m-ce!!! serio- i nic nie wyszło - jedna dolna jedynka- prześwitują 3 kropeczki, a w drugiej - 2!!! no ale może u ciebie będzie inaczej
 
Basiu dzis juz jestem pewna ze to zabek bo juz wystaje tak ociupineczke co prawda jedna kropeczka a nie trzy ale przeciez sa nieregularne a zreszta to dopiero 1/5 milimetra chyba hehee

ale i tak moze to potrwac ciekawe ile sie zejdzie zanim bedzie cały
ale juz sie upomniałam u meza o prezent
 
Beatko- ja wiem że to ząbek- i u Ciebie i u mnie ( a raczej u Oliwki i Karolka)tylko pytanie - ile one tak mogą prześwitywać bez porządnego ruszenia z miejsca...bo u nas jak widac długo :(
 
reklama
Do góry