reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

Super - Sylwia jak udało Ci się zrobić te zdjęcia?! Mój nie chce otwierać buźki aby mu tam zajrzeć .... Ale super ząbek już się nie mogę doczakać "mojego" pierwszego ząbka:-D
 
reklama
Aha nie wiem czy już pisałam idzie nam druga dolna jedynka już ja czuję pod palcem jak smaruje Wojtkowi dziąsełka żelem:-) przy tym ząbkowaniu ilość kupek nam się zwiekszyła. Nie wiem co prawda jaki to ma zwiazek ale tak to podobno się dzieje u większości dzieci:tak:
 
Piękny ząbek, gratulacje!!!:-)
Mamusie ząbkujących maleństw - czy Wasze maluchy budzą się częściej w nocy? Mój Marcinek "wołał" jeść w nocy 2 razy, a teraz od kilku nocy budzi się co 2 - 2,5 godziny. I ogólnie stał się bardziej marudny w ciągu dnia. Poza tym nic mu nie dolega, więc myślę, że to może zęby? Nie bardzo mam mu jak zajrzeć do buźki, bo zaraz wysuwa jęzorek i liże moje palce:-)
 
Asia u nas budzenia w nocy niev ma ale za to w dzie co chwila ostre płacze bez powodu i tylko cyc uspokoii bo kołysanie i przytulanie nie pomaga
 
reklama
łojacie Wojtuś- z Ciebie już prawdziwy mężczyzna!!!!-
Sylwia - fota suuuper!!!!!!!!!!!!
 
Do góry