reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki

Maximilian myje zabki bez pasty.Paste dostanie dopiero jak bedzie umial ja wypluc.Tak postepowalam przy Sarze i Fabianie i ta metoda sie sprawdzila.Milek nie myje zabkow,raczej gryzie szczoteczke tak dlugo az ja skoncze myc zeby i natychmiast zabieram sie za mycie jego zabkow.Na poczatku mielismy problemy,bo maly nawet nie chcial wziasc szczoteczki do buzi,ale teraz to dla niego jest fajna zabawa i nie mam z tym problemow.
 
reklama
A Bartoszek myje zeby bez pasty, tak jak wiekszość maluchów ,
od czasu do czasu z pastą,tą polecaną przez słowiczka,
teraz mamy o smaku coli.:tak:
A jak nie ma ochoty na mycie, to mu pokazuje jak sie pluje tfu ,tfu ,tfu....
I w tedy sie hihra i on też chce tak robić i wtedy daje sobie umyć zebolki.
 
A Amelka myje ząbki pastą colgate tak jak Majeczka z małą zawartością czasem sobie da a czasem trzeba sposobu np. ona myje mi moją szczotką a ja jej:-D i tak przy zabawie sobie daje a jak nie to troszkę musze choć nie chce bo ma dużo ząbków( 16) i jak nie mujemy to są żółte i brzydkie.
 
Do góry