reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie a apetyt

Mrs.mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Maj 2022
Postów
151
Hej dziewczyny. Synek ząbkuje i praktycznie wogole nie chce mleka. Ma 7 mcy. Zaczynam sie martwic bo wiem ze norma na dzien to nie 180 ml a tylko tyle udalo mi sie dzisiaj mu zapodac. Zjad tez zupke, deserek i flipsa wiec cos zjadl, ale wiem ze jesli chodzi o mleko to powinien wiecej. Mysle ze to przez zeby...mimo to martwie sie i jesli do jutra sie to nie zmieni to udam sie do lekarza. Jak to u was jest lub bylo z zabkowaniem i apetytem. Nie chce panikowac ale to moje pierwsze dziecko i zaczynam wariowac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widzę już któryś raz Twoje posty i zastanawia mnie, czy Ty zawsze na dziecko mówisz określeniami typu "pisklak", "mały wojowniki"?

A co do tematu, to moje dzieci potrafiły przez 2-3 dni żyć na prawie samej wodzie jak im zęby wychodziły. Jak są chore to też się zdarza pić tylko wodę. Synek najdłużej 5 dni nic nie jadł, tylko pił. Lekarz powiedział, że póki pije to się nie martwić. Mleko jest wtedy be, tak samo jak inne pokarmy.
 
A u mnie póki jadły i przybierały na wadze, to nigdy nie liczyłam ile jedzą. A miałam wrażenie, że czasem to samym powietrzem żyją.
 
@ZielonaMamma nie, nie zawsze. Moj syn nazywa sie Kuba i tak sie do niego zwracam. Ale tez nie widze nic w tym zlego jesli zdrobniale nazwe go piskleciem czy wojownikiem😊 Czy to coś zlego?
 
Ostatnia edycja:
Do góry