reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie a zaparcia

Duch

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Lipiec 2019
Postów
109
Dobry wieczór
Ratunku zaraz zwariuje nie umiem pomóc mojemu synkowi. Synek ma rok i 3 miesiące i wyrzyna mu się kolejny ząbek i znów ma zaparcia. Podawała espumisan i xenne junior ale nie pomagają. Obecnie podaje lactulosum hasco jest minimalna poprawa ale nie na tyle żeby umiał się wyróżnić codziennie. Czy macie jakieś pomysły i rady co można mu podać aby pomogło i przestał się męczyć. Zaznaczę że w ciągu dnia nie ma oznak że coś mu dolega, jest radosny i uśmiechnięty.
 
reklama
Rozwiązanie
A nie pije za mało? Może jabłko albo śliwki pomogą. Mój syn też miał problemy z zaparciami i xenna pomagała tylko trzeba ją dawać przez jakiś czas codziennie
@Duch, myślisz że zaparcia spowodowane są ząbkowaniem? Myślałam właśnie że przy ząbkowaniu to raczej biegunki..
Ale łączę się w bólu, bo u nas też problem z zaparciami i dopiero teraz zaczęłam się zastanawiać, że to może w związku z ząbkami?
 
Dlaczego uważasz, że ma zaparcia? To, że nie robi codziennie kupy, nie znaczy, że na nie cierpi. Nie każdy wypróżnia się codziennie, a jeżeli dziecko nie skarży się, że boli go brzuch czy nie płacze podczas robienia kupy, to po co wciskasz mu leki?
 
Dobry wieczór
Ratunku zaraz zwariuje nie umiem pomóc mojemu synkowi. Synek ma rok i 3 miesiące i wyrzyna mu się kolejny ząbek i znów ma zaparcia. Podawała espumisan i xenne junior ale nie pomagają. Obecnie podaje lactulosum hasco jest minimalna poprawa ale nie na tyle żeby umiał się wyróżnić codziennie. Czy macie jakieś pomysły i rady co można mu podać aby pomogło i przestał się męczyć. Zaznaczę że w ciągu dnia nie ma oznak że coś mu dolega, jest radosny i uśmiechnięty.
Widzę że zjadło mi zdanie. Synek właśnie podczas robienia kupy płacze i strasznie się męczy. A kupa jest twarda i zbita mocno.
 
A nie pije za mało? Może jabłko albo śliwki pomogą. Mój syn też miał problemy z zaparciami i xenna pomagała tylko trzeba ją dawać przez jakiś czas codziennie
 
Rozwiązanie
Do góry