reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie... Co na bolące dziąsełka naszych pociech w Irlandii

KasiuGot camilia z tego co wiem jest dostepna tylko w aptece,a czy jest tez za granica to nie wiem ale zawsze ktos moze kupic i wyslac,a cena to ok.14-16 zl za 10 szt. zalezy jaka apteka:)
 
reklama
Witam
dziewczyny jak długo można podawac ten nurofen?
sluchajcie moja mała ma 18mc i okropnie znosi ząbkowanie-pierwsze 4 zabki dostała dopiero w 13 mc-naraz ,pózniej było troche lepiej ale idą czwórkami zawsze teraz ma 8 zabków i znowu cztery naraz sie przebijają-masakra ja już nie wiem co dawac-smaruje dentinoxem,bobodentem,dawałam camilie czopki viburcol -odrazu kopa rzadka żeby niewiem jak pchac czy trzymac pupke i tak wydali:( daje nurofen na noc iczasem w dzień bo w nocy praktycznie nie spimy:( :no: tak wali głową o łóżko,płacze,całe rączki pcha do buzi,rety co robic?
i jak długo można ten nurofen stosowac? na kilka godzin w nocy pmoaga,a co to jest teetha-to jakaś maśc? czy pomaga?
dziękuje za rady
Małgorzata
 
Gorzata-podawaj na przemian nurofen( w skladzie Paracetamol) i calpol(w skladzie ibuprofen) - mnie tak polecila doktorka zeby dziecku nie podawc caly czas jednego syropu i max 5 dni mozna stosowac, teetha to sa granulki a wlasciwie proszek i zel, u nas proszek sie sprawdzil, jest homeopatyczny wiec nie szkodzi tak jak syropy;-)
 
Chciałam zapytac czy wiecie co jest najlepsze w angli narazie uzywam prostego teething gel ale nie widze aby pomagał Mała jest bardzo nerwowa i gryzie wszystko co sie da ledwo trzyma w rączce gryzak i wścieka sie strasznie od rana do nocy.Kompletnie nie wiem co robić. HELP
 
My czekamy na ząbki. Póki co mam czopki Vibrucol i żel Bobodent...zamierzam kupić szczoteczkę tak jak pisałyście może troszkę pomoże... ach te ząbkowanie :baffled:
 
mi dr mowila,ze nurofen w niektorych przypadkach moze powodowac biegunke,wiec Gorzata,moze zamien nurofen na cos innego i zaczekaj az kupcie sie unormuja..
mi poradzono taka smieszna rzecz...moze to tylko zabobony,ale skoro nic nie pomaga to kto wie...mianowicie naszyjnik z bursztyna,zalozylam go malej i...sama nie wiem,chyba mala lepiej to przechodzi,przy jedynkach i dwojkach czasami po 3 tyg nie spalismy po nocach,a teraz wychodza czworki(3 na raz)(i jakos mala jest bardzo spokoina(odpukac w niemalowane :p) moze to tylko zbiek okolicznosci,ale sprobowac nie zaszkodzi :)
 
reklama
Do góry