reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie czy skok rozwojowy ??

Carola320

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Grudzień 2020
Postów
56
Dziewczyny nie wiem co myśleć synek od dwóch dni ma problem z zaśnięciem jeśli chodzi o drzemki w dzień jak i wnicy 😔 gdy już zaśnie to w nocygdy śpi budzę się bo słyszę jak poplakuje biorę go do siebie ale to nie pomaga to czasem wygląda tak jakby poplskiwal spiac nie wiem czy to z powodu tego że nam się przebijają dwa górne ząbki czy to jakiś skok rozwojowy może któraś z Was była s takiej sytuacji ??
 
reklama
U nas tak jest przy każdym ząbku. Próbowałaś podać jakąś maść albo paracetamol?
 
To może być i jedno i drugie.
Dzieci czasem poplakuja przez sen.
Tulenie nie pomaga? 🤔
Stosujesz coś na ząbkowanie? Camilia, dentinox? U nas po dentinoxie był spokój całą noc.
 
Dziewczyny nie wiem co myśleć synek od dwóch dni ma problem z zaśnięciem jeśli chodzi o drzemki w dzień jak i wnicy 😔 gdy już zaśnie to w nocygdy śpi budzę się bo słyszę jak poplakuje biorę go do siebie ale to nie pomaga to czasem wygląda tak jakby poplskiwal spiac nie wiem czy to z powodu tego że nam się przebijają dwa górne ząbki czy to jakiś skok rozwojowy może któraś z Was była s takiej sytuacji ??
Poplakiwanie przez sen to nic innego jak ząbek.
U mojej corki tak bylo i ciągłe wybudzanie sie...
 
A ile synek ma ?? U nas tak było przy zabkach ,u nas kilka na raz wychodziło, pani doktor kazala na noc dawać paracetamol, bo dziecko w nocy ma spac ,żeby w dzien było do zniesienia
 
reklama
A ile synek ma ?? U nas tak było przy zabkach ,u nas kilka na raz wychodziło, pani doktor kazala na noc dawać paracetamol, bo dziecko w nocy ma spac ,żeby w dzien było do zniesienia
U nas też idzie góra-dół i od dwóch nocy synek przebudza się z płaczem. Pamiętasz jak długo trwały taki epizody? Czy dałaś paracetamol i po krzyku? ☺️
 
Do góry