reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbkowanie,czy to już? jakie objawy?

Biedna Maja ze tez dzieci musza sie tak meczyc z zabkami :(

u nas jeszcze nic nie widac, pytałam sie pani doktor a jakies masci na dziasełka ale powiedziała ze jeszcze za wczesnie bo nie ma oznak zabków
 
reklama
Słuchajcie, mamy ząbki!!!!!!!!!! dwa na raz ;D to mi się wyśniło... ale w szoku jestem, nic się takiego nie działo, tylko się ślinił ostatnio strasznie, marudził trochę tez, ale nie ponad normę, w nocy spi normalnie... ja myślałam, że to będzie nie do przejścia :) i jeszcze niedawno zaglądałam w te ząbki, sprawdzałam... wczoraj jak jadł wieczorem z piersi, to mnie tak mocno ugryzł, ale myślałam, że to dziąsełka takie silne :) a dziś przy jedzeniu jabłuszka jakos tak twardo czułam na łyzeczce, ale też myslałam, że to dziąsełka takie twarde po prostu.. a teraz Olka przewijałam, on się śmiał i tak patrzę, a tam coś białego... odsunęłam mu język - i są, dwie dolne jedyneczki ;D nie wiem czy to taki powód do radości, ale cieszę się jakbym w totka wygrała ;D no i nalezy mi się sukienka, tak? :laugh:
 
mamy zab!!! taki malutki i ostry ;D na szczescie bez problemow i placzu,wyszedl sobie tak niepostrzezenie ;D no i ja tez chce kiecke ;)
 
GRATULUJEMY!
A my się męczymy strasznie bo wszystko naraz- i ząbki idą i katar straszny się przyplątał. Dzisiaj pół nocy nie spałam bo Adaś nie mógł oddychać i co chwilkę się budził. I jeszcze na dodatek zachciało mu się w środku nocy robić kupkę, a że 2 dni nic nie robił to się biedaczek strasznie namęczył. :(
 
Gratulujemy ząbków, dzieciakom i mamusiom

A Kamilek chory, zapalenie oskrzeli :( :( :( goraczka, katar, kaszel, brak apetytu... może po tym choróbsku cos wyjdzie
 
reklama
Do góry