reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbkowanie,czy to już? jakie objawy?

reklama
gratulujemy Lence ząbka!!!!!!

my to się chyba nie doczekamy, Maja czasami ma takie chwile, że gryzie wszystko co tylko mozna, ale nadal nic, ostatnio sąsiadka poradziła mi że trzeba postukac łżeczką, bo czasami ząbek juz jest, a w sumie go nie widać, ale jak stukamy to tez nic nie słychać :(
 
Gratulacje dla Lenki!!!!!!! ;D

Pycha pisze:
ostatnio sąsiadka poradziła mi że trzeba postukac łżeczką, bo czasami ząbek juz jest, a w sumie go nie widać, ale jak stukamy to tez nic nie słychać :(
Pycha jak wyjdzie ząbek to poczujesz go choćby na łyżeczce, którą karmisz :) czuć twarde i stuka, a nasze łyżeczki są już porysowane od dołu ;D
 
ha! mamy drugiego ząbala ;D ;D ;D

druga dolna jedynka zaliczona ;D a zaglądałam i patrzę czerwone dziąsełko i dotykam palcem a tam drugi ząbal ;D
 
reklama
Do góry