reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2006r.' rozpoczęty przez Krecik, 10 Grudzień 2006.

1. Krecik

Krecik Mama lipcowa'06 Listopadowe mamy'07

Widze ze mamy juz pierwsze kielki wiec warto sie tym chwalic!!! Zalozylam nowy watek by pogratulowac Antosiowi!!!
    Antosiu , oby Twoje zabki byly zawsze zdrowe, bylszczace i rosly nadal tak bezbolesnie!!!

Ciekawe , ktory bobas nastepny????

2. WIKI17

WIKI17 Lipcówka'06 mama Wikuni:

Antosiu gratulacje i zyczymy Ci zdrowych,lsniacych zabkow i czekamy na kolejne..:tak::tak::-)
    Ja tez sie musze pochwalic,ze juz widze kawalatek zabka na dole,czuje jak dotykam paluszkiem i stuka w lyzeczke;-)..wiec pewnie lada dzien wyjdzie juz caly:-)
    Kreciku fajny pomysl z tym watkiem:tak:;-)

3. reklama
  4. kocia

kocia Mama lipcowa'06 Fan(ka)

Raz jeszcze gratulacje dla Antosia!!!

5. martag

martag Mama lipcowa'06 mama Mikolajka

I od nas gratulacje dla Antosia:tak: To nasze pierwsze lipcowe zabki:-)

6. wioletta.z

wioletta.z Lipcówka'06 mama Oskara

Gratulacje dla ANTOSIA:-) :-) :-) U nas jak na razie tylko ślinotok i nie pomagają już żelki ,czyli ząbek tuż ,tuż:-D :-D

7. ewan

ewan Mamy lipcowe'08 kom.502765656

gratulacje Antosiowi!!!!

8. amko

amko Kwietnióweczka

Ojej jak nam miło, dopiero teraz dopatrzyłam się tego wątku i gratulacji. Dziękuję pięknie w imieniu Antosia i na pewno mu przekażę. Nawet nie wiedziałam że to pierwsze lipcowe zębole:-)

9. WIKI17

WIKI17 Lipcówka'06 mama Wikuni:

no to teraz My sie chwalimy,ze wyszly dwa zabki na dole:tak:.juz je widac i czuc hihi...na szczescie obylo sie bez wiekszych bolow,ale swedzonko jest i to ostre..jak jej masuje dziaselka to potrafi przygrysc hehe ..juz sobie wyobrazam jaki bol jest jak za sutka by ugryzla..:szok:
    czekamy na kolejne pierwsze zabki naszych szkrabow..:-):-)

10. reklama
  11. KA milka

KA milka mamy lipcowe'06 Fan(ka)

Antosiu my również gratulujemy ząbków!!!!!!

12. asia_z

asia_z Mamy lipcowe'06 Fan(ka)

Ale fajnie!!! Następny gryzoń:))) wiktorcia pociągnij za sobą swoją imienniczkę bo u nas chciałoby sie powiedzieć"ni słychu ni widu" ale bardziej pasuje"ni widu a słychu";)))Koszmar-od 2 dni jest niemożliwa, ciągle sie pluje, krztusi śliną, jeździ po dziąsłąch, wybudza w nocy a zębów nie ma:(((Jeszcze sie dobrze nie zaczęło a ja mam już dość tego ząbkowania:)

Poleć forum