reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

No prosze , z nowym roczkiem pierwszy zabek, chyba lepiej sie ulozyc nie moglo!! Gratulacje dla Nadii!!! Niech juz sie bidulka nie meczy!!! Witamy kolejnego gryzonia!!!
 
reklama
Gratulacje gratulacje dla kolejnych krolikow!!!!!!!!!!!

A u nas CICHO JAK MAKIEM ZASIAL w tym temacie. Codziennie podgladam i podgladam i nic. Bezzebny Julinek mi jeszcze wyrosnie.
 
Wszystko wswoim czasie dziewczynki, Mikolaj tez bezzebny, ale co tam. Gratulacje dla nowego kroliczka. Nadusiu trzymaj sie kochana:-)
 
Hej dziewczyny:) A ja dziś zajrzałam do buziaka mojego Marcelinka i zobaczyłam małą białą kreseczkę. Dotknęłam-jakaś ostrawa. Chyba to już niedługo. A ślinienie już było od dawna. Poza tym nie było tak strasznie. Teraz Marcelek ma tylko chwilowe rozdrażnienie swędzącymi dziąsełkami, o którym zapomina jak jest czymś zainteresowany szczególnie.
No cóż będę dalej obserwować...a może to już jutro
przyznam szczerze że lubię ten jego bezzębny uśmiech:):) będę musiała się przyzwyczaić do nowego:)
 
reklama
Ewela czy mi sie wydaje czy ty lipcowka jestes??? Jakos nie mialysmy chyba jeszcze okazji ciebie i twojego Marcelka poznac! Zabeczki obserwuj dalej a na innych watkach pisz do nas o czym popadnie! Pozdrawiam!!!
 
Do góry