reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

O kurcze Wiolu, rzeczywiście poważna sprawa....jesli tak jak piszesz Oskar nie cmokał smoka ani butli to skąd to cholerstwo się wzięło??? Biedulek, mam nadzieję,że nie zrazi się wizytami u dentysty...trzymajcie się, mam nadzieję,że lakowanie choć troszkę pomoże...
 
reklama
Ojej:( Biedactwo, ogromnie Oskarkowi współczuję i życzę Mu żeby był dzielnym chłopcem. Mam nadzieje ze wizyty u dentysty będą spokojne i Oskarek pozwoli sobie pomóc. Powodzenia! A tak na marginesie, lekarze faszeruja nam dzieci antybiotykami jak wit. C, a tylko biedne dzieciątka na tym cierpią. Podobno sepsa tez sie bierze z nadmiaru antybiotyków. Ostatnio Adasiowi w przychodni na totalną pierdołe tez przepisano antybiotyk, miał tylko wysoka gorączke, gorączka po paru godzinach spadła a ja nawet nie otworzyłam pudełka z antybiotykiem. Po paru dniach było po chorobie. Nie wiem czemu mamy takich głupich lekarzy!
 
Oj Wiolus, jak mi was szkoda. mam nadzieje ze Oskarek jednak dzielnie to cholerstwo zniesie Powodzonka

Olenko my jeszcze nie mamy 3, ale mamy 4:tak:
 
hej dziewczyny! Gratuluję wszystkim maluszkom ząbków u nas są jedynki, dwójki i czwórki - na resztę czekamy. jeszcze wszystkich nie mamy a na górnej jedynce zauważyłam żółte plamy.:-( Czy to próchnica? Myję Zuzi ząbki 2 razy dziennie ale nie na tyle dokładnie ile bym chciała. Ona woli żuć szczoteczkę. Może to po prostu zabrudzenie? Nie wyobrażam sobie wizyty u dentysty!:szok: Zuzka by nawet nie otworzyła buzi!:szok: Co tym myślicie?
 
reklama
staraj się mimo wszystko dokładnie szczotkować małej ząbki,śpiewaj jej coś wtedy, mów wierszyki...u nas skutkuje. A te plamki proponuję skonsultować jednak u stomatologa....
 
Do góry