reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

wioletta.z

Lipcówka'06 mama Oskara
Miasto
KRAKÓW-SKAWINA
Rozwiązania
0
Mar-tus proponuje Ci rzeczywiście wizytę u jakiejś młodej dentystki z dobrym podejściem do dzieci:-).I ty też musisz nastawić pozytywnie małą do niej .Ja nie nazywałam jej panią ,tylko ciocią Elą od ząbków która robi malu ,malu na zabkach.U mnie Oskar przyjął to super ,bo dla niego malowanie to wogóle super sprawa ,uwielbia malowanie mamusi:-D
My jesteśmy już po całej serii lakowania ,następna seria za 3 miesiące

reklama

mar-tus

Mamy lipcowe'06
Rozwiązania
0
UFF! Już po wizycie u dentystki. Na szczęście nie ma próchnicy.:-):-):-) Pani zajrzała do buzi i stwierdziła że te żółte plamki to taka uroda Zuzi. Natomiast zauważyła też białe plamki i stwierdziła że to może świadczyć o nadmiarze fluoru w organizmie. Czyli że Zuzka zjada za dużo pasty!!! Czytałam że fluor jest szkodliwy ale w tym samym artykule pisali że w pastach dla dzieci jest w śladowych ilościach. myślałam ze są bezpieczne... No tak czy siak mamy stsować odrobinę pasty i intensywnie uczyć się wypluwać:-pchyba z tym nie będzie problemu bo z wypluwaniem jedzenia Zuzce Klusce idzie całkiem nieźle:dry:
Dzięki dziewczyny za rady. Mialam lepszą mobilizacje do działania!

asia_z

Mamy lipcowe'06 Fan(ka)
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
u nas chyba wychodzą ostatnie 4 ząbki:baffled:-tak myślę bo Wiki cały czas wsadza paluchy do buzi i jeździ sobie palcem z tyłu po dziąsłach :confused: nie marudzi jest pogodna ale mam wrażenie że ją coś tam swędzi albo napuchły jej dziasełka bo coś jej ewidentnie przeszkadza:-D
U waszych maluszków już pewnie dawno zęby w komplecie:tak::-D

kinka

Fanka BB :)
Miasto
Z-G
Rozwiązania
0
Asia u nas 5 jeszcze nie ma. Jakos za nimi nie tesknie:-).
Ale cos kolo 2 latek wychodza wiec pewnie lada dzien...

martag

Mama lipcowa'06 mama Mikolajka
Miasto
Tolkmicko
Rozwiązania
0
U nas tez 5 jeszcze nie ma:no: Ani dolnych 3 :-D teraz wlasnie wychodzi prawa dolna 3, a lewej jeszcze nie widac. Wiec chyba my na szarym koncu jestesmy:tak:;-)

AneczkaK

mama bambulinkow
Rozwiązania
0
Martag u nas to samo:tak:;-).Ida nasze chlopaki rowno z zabkami , tylko ,ze u nas ida gorne 3-ki a dolne juz sa.
Co do past z fluorem to ponoc w aptece mozna dostac taka bez fluoru.Nazywa sie jakos nenedent czy cos w tym stylu.Ciagle nie moge sie po nia wybrac wiec dokladnej nazwy nie podam;-)

kinka

Fanka BB :)
Miasto
Z-G
Rozwiązania
0
Tak Aneczko dobrze napisalas nenedent z tym ze z dopiskiem "baby"- ta jest wlasnie bez fluoru. My wlasnie ja myjemy a Kindze bardzo podoba sie oblizywanie szczoteczki:baffled:.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi