reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Mar-tus proponuje Ci rzeczywiście wizytę u jakiejś młodej dentystki z dobrym podejściem do dzieci:-).I ty też musisz nastawić pozytywnie małą do niej .Ja nie nazywałam jej panią ,tylko ciocią Elą od ząbków która robi malu ,malu na zabkach.U mnie Oskar przyjął to super ,bo dla niego malowanie to wogóle super sprawa ,uwielbia malowanie mamusi:-D
My jesteśmy już po całej serii lakowania ,następna seria za 3 miesiące
 
reklama
UFF! Już po wizycie u dentystki. Na szczęście nie ma próchnicy.:-):-):-) Pani zajrzała do buzi i stwierdziła że te żółte plamki to taka uroda Zuzi. Natomiast zauważyła też białe plamki i stwierdziła że to może świadczyć o nadmiarze fluoru w organizmie. Czyli że Zuzka zjada za dużo pasty!!! Czytałam że fluor jest szkodliwy ale w tym samym artykule pisali że w pastach dla dzieci jest w śladowych ilościach. myślałam ze są bezpieczne... No tak czy siak mamy stsować odrobinę pasty i intensywnie uczyć się wypluwać:-pchyba z tym nie będzie problemu bo z wypluwaniem jedzenia Zuzce Klusce idzie całkiem nieźle:dry:
Dzięki dziewczyny za rady. Mialam lepszą mobilizacje do działania!
 
u nas chyba wychodzą ostatnie 4 ząbki:baffled:-tak myślę bo Wiki cały czas wsadza paluchy do buzi i jeździ sobie palcem z tyłu po dziąsłach :confused: nie marudzi jest pogodna ale mam wrażenie że ją coś tam swędzi albo napuchły jej dziasełka bo coś jej ewidentnie przeszkadza:-D
U waszych maluszków już pewnie dawno zęby w komplecie:tak::-D
 
Asia u nas 5 jeszcze nie ma. Jakos za nimi nie tesknie:-).
Ale cos kolo 2 latek wychodza wiec pewnie lada dzien...
 
U nas tez 5 jeszcze nie ma:no: Ani dolnych 3 :-D teraz wlasnie wychodzi prawa dolna 3, a lewej jeszcze nie widac. Wiec chyba my na szarym koncu jestesmy:tak:;-)
 
Martag u nas to samo:tak:;-).Ida nasze chlopaki rowno z zabkami , tylko ,ze u nas ida gorne 3-ki a dolne juz sa.
Co do past z fluorem to ponoc w aptece mozna dostac taka bez fluoru.Nazywa sie jakos nenedent czy cos w tym stylu.Ciagle nie moge sie po nia wybrac wiec dokladnej nazwy nie podam;-)
 
Tak Aneczko dobrze napisalas nenedent z tym ze z dopiskiem "baby"- ta jest wlasnie bez fluoru. My wlasnie ja myjemy a Kindze bardzo podoba sie oblizywanie szczoteczki:baffled:.
 
reklama
Do góry