reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie naszych pociech :|

reklama
pamiętacie jak pisałam, że mamy obawy, że mała nie będzie miała jednej dolnej dwójki?
wczoraj wyszła :-) hurra! :-)


debiutantko a jak u was się sprawy mają?
 
pamiętacie jak pisałam, że mamy obawy, że mała nie będzie miała jednej dolnej dwójki?
wczoraj wyszła :-) hurra! :-)


debiutantko a jak u was się sprawy mają?

Agutek nie zauważyłam wczoraj Twojego pytania ale już śpiesze z odpowiedzią. M raczej nie będzie miał górnych dwójek, przynajmniej mlecznych bo idą mu już wszystkie "3" a górne "2" nie. W przychodni przyjmuje podobno ortodonta dizecięcy i muszę się do niego zapisać, żeby nie przegapić chwili kiedy można coś zrobić z takim ustawianiem zębów, żeby ten brak "2" nie był jakiś rzucający się w oczy. Tak, że M się będzie wyróżniał wśród marcowiątek ........... brakiem dwójek :baffled:.
 
Agutek, super :tak:
debiutantko, może nie martw się na zapas, idź na spokojnie do tego ortodonty i zobaczymy co powie :tak:
 
debiutantko u nas tez zęby idą nie po kolei, najpierw wyszły wszystkie czwórki a dopiero teraz podganiają dwójki
 
Minął miesiąc i mamy zęba kolejnego :-D Punktualnie co miesiąc jeden :-D
Ostatnia brakująca dwójka.

Widzę, że pcha się też trójka, kto wie czy te rzadkie kupki to nie to. Czekamy więc jeszcze na trójki i piątki. Czyli tak jeszcze około 8 miesięcy :-D
 
reklama
Do góry