reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Ząbkowanie naszych pociech :|

Po miesięcznym oczekiwaniu na wizyte poszliśmy dziś u ortodonty z tym brakiem dwójek i dziwnym zbiegiem okoliczności właśnie wczoraj (rychło wczas) zaczęła wyłazić M górna dwójka :-D. Jakby się wystraszyła tej wizyty ;-). Bardzo mnie ten fakt ucieszył i ciekawa jestem czy ta ostatnia też wyjdzie ... Tak czy owak jakiekolwiek działania z ortodontą i tak można zaczynać ok. 6 roku życia jak zaczynają wyrastać trzonowce (Roksi chyba nawet o tym wspominała:tak:).
 
reklama
Agutek to super, cierpi, czy bezbolesne przebijanie ?

U nas piątki dolne sa już całe, a górne w połowie już wyszły, to znaczy, są już widoczne całe, ale jeszcze im brakuje.
Ale mieszam :rofl2:
 
pojawila sie u nas prawa dolna piatka :tak::-) lewa tez juz widac :tak: wiec czekamy jeszcze tylko na dwie gorne i bedzie caly komplecik:-)
 
reklama
Do góry