reklama

ząbkowanie pomocy!!

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez magdalenakowalska, 16 Listopad 2012.

1. magdalenakowalska

magdalenakowalska Zaciekawiona BB

Witajcie... mam pytanie moja córeczka 4-miesięczna strasznie sie slini , pcha rączki do buźki, nie chce jesc:-(czy to poczatek zabkowania??co stosujecie? kupiłam DENTINOX N czy to jest dobra maść???????????

2. justi82

justi82 Kubusiowa mama

Najlepsza ze wszystkich które używaliśmy. Bobodent jest słabsza.

3. reklama
  4. Kopka

Kopka Fanka BB :)

moje dziecko tez od 4 miesiaca sie bardzo slinila i pchala wszystko do buzi,az cale piastki wkladala,a zabki wyszly jej dopiero po 10 miesiacu zycia,ale calkiem mozliwe,ze ida juz twojej malenkiej:) ja uzywalam bobodent,ale moim zdaniem nie jest tak efektowna jak mi mowili i polecali

5. Idiosynkrazja

Idiosynkrazja Fanka BB :)

Dentinox N najlepszy, my mamy Calgel i średniawy jest

6. Basia_one

Basia_one Multimama ;)

U nas tez dentinox sie sprawdzil i musze zakupic jeszcze bo ida kolejne zeby :baffled:

7. onesmile

onesmile Świat według Pafffcia

A ja polecam Calgel oraz paracetamol dla dzieci w syropie.

8. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

ja polecam camilie:)

9. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

dentinox lub bobodent, chociaż u nas jakoś średnio pomagały... po prostu trzeba to przetrwać i najlepiej u nas sprawdzały sie schlodzone gryzaki

10. reklama
  11. Idiosynkrazja

Idiosynkrazja Fanka BB :)

Camilia też dobra jest... My mieliśmy też takie homeopatyki w proszku, wsypywało się proszek prosto do dzióbka no ale to mi kuzynka z Anglii podarowała i już zużyłam, u nas nie wiedziałam:-(
    A Zuzka gryzaków niet. Wszystko weźmie do buzi tylko nie gryzaki;-)

12. katrina115

katrina115 Potrójna Mama

Ja też polecam Camilię, a jak dzidzia będzie bardzo niespokojna wieczorem i w nocy - to na noc czopki z Paracetamolem (np. Eferalgan).

Poleć forum