reklama

Zabkowanie.Pomózcie

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez dana36, 17 Marzec 2008.

1. dana36

dana36

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje dziecko właśnie ząbkuje. Ma podwyższoną temperaturę jest marudne mniej je.
    Ale oprócz tego ma taką drobną wysypkę wokół ust i trochę na rączkach zastanawiam się czy ta wysypka jest w związku z ząbkowaniem ???
    czy wasze dzieciątka też miały wysypkę w czasie ząbkowania,jak długo i jaką temperaturę miały, no i jak to przeszłyście???

2. julcia_89

julcia_89 Szczęśliwa mama Mikołajka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie martw się tą wysypką to efekt wydzielania śliny, która podrażnia skórkę dziecka mój synek miał to samo, co do temperatury to półki nie przekracza 38 nie musisz sie martwic, a jedzonko sprobuj podawac lyzeczka, strzykawka. Mikołaj mial temperature i brzydka kupke a zabki sie wyrzynaly kilka miesiecy.

Powodzenia

3. reklama
  4. Mada80

Mada80 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Slina podraznia skore i wysypka w okoł ust jest na pewno od tego:tak:Poza tym dzieci po gorączce tez dostaja wysypki,stad moze byc wysypka w innych miejscach na ciele.

5. bumtarar

bumtarar Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Przy ząbkowaniu udała się nam fantastczna rzecz, tzn. samodzielne jedzenie. Zamiast dawać gryzaczki, podawałam marchewkę (surową), jabłko, gruszkę i córka masowała sobie dziąsła a jednoczesnie poznawała smaki.

6. dana36

dana36

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardzo dziękuję za wszystkie wypowiedzi
    No niestety każde dziecko ten etap musi przejść
    Moje przechodzi to dość boleśnie
    Dziękuję pozdrawiam

7. ala_oli

ala_oli Alicja i Alex

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witajcie.moj synek strasznie przechodzil zabkowanie,zabki mu wychodzily przez kilka miesiecy,no moze przy dolnych troszke mniej marudzil,no ale przy gornych to bylo bardzo ciezko.goraczkowal nie chcial jesc ani spac w nocy,trzeba bardzo duzo podawac do picia dziecku aby sie nie odwodnilo,no i jest bardzo dobry zel DENTINOX kosztuje 22 zl,ale naprawde dziala,stosowalam rozne zele i dopiero ten zaczal pomagac,gdy moj olek go widzial od razu buzke otwieral.trzeba duzo cierpliwosci kazda z nas musi to przejsc,gorąco pozdrawiam wszystkie mamuśki:-)

8. mama_Aga

mama_Aga Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój synek ma juz wszystkie ząbki, ale było ciężko. Też miał podwyzszoną temperaturę i często katar i inne infekcje.
    W nocy to czasem szalał z bólu. Wtedy skuteczny i szybko działąjący był Ibufen. Po Ibufenie spał spokojnie przez 5-6 godzin.

9. gagulec

gagulec wrześniowa mama 2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A u nas przy takich objawach pediatra stwierdziła "trzydniówkę:szok:"

10. reklama

Poleć forum