reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie, szczepienie czy coś innego?

Co do sprawdzenia jakim preparatem dziecko zostało zaszczepione, to jego nazwa jest wpisana w książeczce zdrowia dziecka. A ulotki nawet jak nie mamy w domu, bo nam nikt nie dał, choć oczywiście powinien :crazy:, to są na szczęście dostępne w sieci z pełnym opisem działań nie pożądanych itp. Ja czytam wszystkie ulotki i już nie raz zdarzyło się, że zwracałam lek do apteki, bo np była w nim spora dawka alkoholu(dla małego dziecka :szok:) albo był to silny psychotrop, o czym pediatra nie powiadomił :crazy: albo pisało, że w rzadkich przypadkach powoduje zgon :szok: Ja już doświadczona NOP-em wolę dmuchać na zimne. Z resztą dla siebie też czytam ulotki, etykiety w sklepach, więc tym bardziej powinno się to robić względem dzieci, bo przecież ważą mniej i gorzej znoszą różne toksyny czy to z leków czy z żywności.
 
reklama
Tak jak myślałam. Stwierdził, że panikuję i to objawy ząbkowania. W piątek idę prywatnie do innego. Polecanego.
 
Do góry