reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie u 9miesiecznego synka

Marzena p

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2019
Postów
87
Już nie wiem co robic jak ulżyć małemu piszczy cały dzień w nocy budzi się co 2h. Maści nie pomagaja. Dostaje czasami pedicetamol na ukojenie też nic nie daje. Może macie jakieś sposoby na ukojenie uspokojenie troszkę synka. Gryzaki nic nie dawaja nawet chłodne z lodówki.
 
reklama
Rozwiązanie
Pocieszę Cię - zęby w końcu wyjdą :) Trzeba jakoś przetrwać ten czas.
U jednego z moich dzieci sprawdzał się dentinox, a u drugiego bobodent. Musisz potestować, co u Ciebie się sprawdzi. Nie ma złotego środka. Jak pisałam powyżej - możesz spróbować na noc dać ibuprom (pamiętaj tylko by przeliczyć na wagę dziecka, a nie na wiek podany na opakowaniu).
Jak już nic nie pomagało, to używałam tantum verde (ten dla dorosłych). Moczyłam swój palec i smarowałam dziąsła. Możesz także spróbować podać ibuprom, bo oprócz działania przeciwbólowego, także działa przeciwzapalnie.
A w jakim wieku jest synek?
 
reklama
reklama
Pocieszę Cię - zęby w końcu wyjdą :) Trzeba jakoś przetrwać ten czas.
U jednego z moich dzieci sprawdzał się dentinox, a u drugiego bobodent. Musisz potestować, co u Ciebie się sprawdzi. Nie ma złotego środka. Jak pisałam powyżej - możesz spróbować na noc dać ibuprom (pamiętaj tylko by przeliczyć na wagę dziecka, a nie na wiek podany na opakowaniu).
 
Rozwiązanie
Do góry