reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
gratulacje dla mlodocianych mata i filipka... anetka to pewnie ci gratulowalam tylko mi wylecialo z glowy...no widzisz to teraz bedzie wam szlo...jakos dasz rade, masz juz wprawe po kubie i wiesz co robic i czym sie nie przejmowac...

a kwietniakom starszakom to juz pojdzie z gorki co :blink:

a ja cos tej dwujeczki co idzie malemu nie widze...pewnie wyjdzie sobie z cichacza...jak wszystko u drugiego dziecka...jakos tak samo sie dzieje bez wiekszego entuzjazmu ze strony rodziny...
tak jak z chodzeniem...malemu juz niezle idzie a my go w ogole nie prowadzamy za raczki...sam se jakos radzi po meblach i scianac i pewnie z dnia na dzien ruszy a my nawet wiekszego komentu nie zrobimy tyle co - o patrz i juz chodzi...
 
Basi na wyjeździe wyszedł następny ząbek-dolna lewa piątka:tak: Została więc nam tylko jeszcze górna i będzie komplet:-)
 
Ala, gratuluję:-). No, to macie już spokój.

A ja z okazji, że Natasia ma już wszystkie zębulki:tak::-D, zrobiłam jej pamiątkę...


2j0dw60.jpg
 
reklama
Do góry