reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
Marudny jest ale na szczescie nie gorączkuje i kupki ma bardzo rzadkie i to niby normalne na wychodzenie ząbków, że nie które dzieciaczki takie objawy mają:baffled:
 
Kasirko, śluz w kupce oznacza, że dziecku zaszkodziło coś, co zjadło. U mojej córki tak sie objawia alergia na mleko, dlatego mała pije bebilon pepti 1 i czasem ten sluz jeszcze jest, ale bardzo mało. W dodatku, jak zaczęłam urozmaicac dietę, też kupki baaaardzo się poprawiły. Kiedys u Naty zielona kupa to był standard, a teraz wreszcie jest OK, kolor żółto - brązowy, zależy, co zje. Nie wiem, czy Maciek jest na cycu, czy mu cos innego już podajesz. Jeśli karmisz piersią, może coś niedobrego dla niego zjadłaś, a może mu dałas herbatkę i tak zareagował. Tak, czy inaczej, u nas śluz to była alergia. Jeśli by się powtarzało, skontaktuj się z lekarzem. Pozdrawiam Ciebie i Maćka.
 
Kasirka u nas tez sie zdarza. Podobno to tez mozebyc od tego, ze maly sporo sliny teraz polyka.
Penwie tyle bedzie odpowiedzi, co ludzi ci odpowie he he
 
Monika K-W dziękuje za odpowiedź :-) musze nabyc te czopki napewno się przydadzą.
Kasira u nas śluzu w kupce nie było nigdy.
 
Hmmmmmm u nas tez nigdy nie bylo sluzu w kupce. Ja z kolei czytałam, ze przy ząbkowaniu nadmierne wydzielanie sliny moze rozrzedzac kupki....a nie ze sluz przez to:confused:
 
reklama
pysiu , tak karmię piersią....te kupki śluzowate to robi od małego tzn. czasem ale dość często...czy to alergia na jakieś produkty które ja zjadam?
 
Do góry