reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZĄBKOWANIE

klusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Maj 2005
Postów
282
Moje drogie, SUPER te wasze dzieciaczki. Jak znajdę chwilkę to pobawię się i spróbuję wkleić fotkę mojej niuni...
Rodziłam 16 marca. Dziś (10 lipiec) zauważyłam, że na dole wyrzyna się pierwszy ząbek !!!
A jak tam u was z ząbkowaniem? Coś już ruszyło? Jak sobie z tym radzić?
 
reklama
Witam
Mój Damianek odkąd skończył 2,5 miesiąca zaczął cierpieć z powodu ząbków (urodził się 8 marca). Zaczął się strasznie ślinić i gryzie wszystko co mu wpadnie w rączki ;D Pediatra potwierdziła, że to już się zaczęło. Jednak do tej pory nie zauważyłam żeby jakiś ząbek się wyżynał :(
Jak sobie z tym radzę? Smaruję dziąsełka żelem przeciwbólowym dla ząbkujących niemowląt i daje mu gryzaczek, niech se chłopak ulży ;) Więcej chyba niestety nie mogę zrobić. Pozostaje mi tylko czekać na pierwszy ząbek.
Pozdrawiam
 
Hania tez sie strasznie slini. wklada wszystko do buzi, zabawke, piastke, nozke... Wydaje mi sie, ze ma lekko spulchnione dziaslo... ale moze mi sie tylko wydaje?!?!?
 
Moja Majeczka strasznie się ślini i wszystko gryzie,wydaje mi się że to własnie ząbki jej idą,ale narazie żadnego jeszcze nie widac.
 
moi panowie tez sie slinia jak nieboskie stworzenia. Pchaja do buzi kciuki najczesciej, smoka maja w poważaniu ;D
Czytałam, że slinienie moze wynikac tez z nieumiejętności /, czy tez braku odruchu/ jej łykania.
 
nikola również ślini się, a nawet bardzo ::) ale jeszcze nie doczekalam się pierwszego ząbka. jednak pani doktor powiedeziała nam, że na kielka możemy czekać nawet 2 miesiące i przez ten czas dziecko może się mocno ślinić... ;D


89ve.jpg
 
Moja Różyczka dostaje kociokwiku :mad:. Bardzo sie ślini. Wszystko bierze do buzi. Ostatnio próbowala pogryżć swoją koleżanke, rozlościła się jak nie mogła jej chwycić .Cierpi bardzo :(. Ale cóż można poradzić? tylko żelik na dziąsełka, zmny gryzaczek. Czasami jak jest bardzo niespokojna to pije melisę. Troche jej to pomaga ale ja mam przepełnione piersi.



 
witajcie
moja oleńka urodZiła się 1marca, i 27sierpnia zaczął się jej wyżynać pierwszy ząbek
co za radość :) dla rodziców bo dla niej to chyba udręka :(

pozdr
monika
 
reklama
MonikaR pisze:
witajcie
moja oleńka urodZiła się 1marca, i 27sierpnia zaczął się jej wyżynać pierwszy ząbek
co za radość :) dla rodziców bo dla niej to chyba udręka :(

pozdr
monika
Gratuluję!!! i Oli i Wam. Jej-wejścia w kolejny etap rozwoju a Wam- małego "gryzonia" w domu.
 
Do góry