reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Jak chodzi o kupki Celinko to tak właśnie reagował mój syn - byłam z nim u lekarza - obawiałam się biegunki - a tu pani dr mówi , że podczas ząbkowania tak własnie może byc...:tak:
 
reklama
No i u Aleksandra już jest pierwszy ząbek na wierzchu . Podobnie jak przy starszym zadzwoniła go łyżeczka prababcia a było to wczoraj.
Jest przy tym marudny i nawet w nocy miał gorączkę


kurcze to wstyd kto mi wstawi suwaczek bo mnie szlak trafi
 
Ostatnia edycja:
ach i druga jedynka się bieli ,. Ale co za objawy temp38.7 na rękach nie , na łóżku nie , szkoda że nie nauczyłam go lewitować.

dzięki
 
Ostatnia edycja:
Moniczka2 gratulacje!!!Lacky:-D
U mnie kolejny dzień męki-całodniowe marudzenie...po 2 minutach wszystko jej się nudzi-leżaczek,mata nawet rąsie...Płacz całodzienny i odmowa jedzenia-rano kleik dałam jej z łyżeczki-zjadła duuuużo chętniej niżeli z butli.Kolacja w połowie zjedzona na śpiocha w połowie z łyżeczką.Żele nie pomagają...
Dziewczyny ile to może jeszcze trwać???Gdzieś wyczytałam,że ząbek wyżyna się około2-3 tygodni u Natalki już prawie półtora miesiąca.Darek wrócił dziś wcześniej i jak posłuchał co Natalka potrafi powiedział-"Noramalnie jak ja Cie podziwiam-ja bym nie wytrzymał..."
 
Moniczka2 gratulacje!!!Lacky:-D
U mnie kolejny dzień męki-całodniowe marudzenie...po 2 minutach wszystko jej się nudzi-leżaczek,mata nawet rąsie...Płacz całodzienny i odmowa jedzenia-rano kleik dałam jej z łyżeczki-zjadła duuuużo chętniej niżeli z butli.Kolacja w połowie zjedzona na śpiocha w połowie z łyżeczką.Żele nie pomagają...
Dziewczyny ile to może jeszcze trwać???Gdzieś wyczytałam,że ząbek wyżyna się około2-3 tygodni u Natalki już prawie półtora miesiąca.Darek wrócił dziś wcześniej i jak posłuchał co Natalka potrafi powiedział-"Noramalnie jak ja Cie podziwiam-ja bym nie wytrzymał..."
u mnie tez dzis caly dzien marudzenie, ani lezaczek, ani mata, ani nawet hustawka nie pomagala... az musialam zostawic malego z tata na 0,5h i wyjsc sie przewietrzyc bo nerwowo nie wytrzymywalam...
 
Przeszłam się dzisiaj z Kubą do pediatry bo od wczoraj stan podgorączkowy ma tak 37,6-37,8 Na szczęscie zdrowy okazałao sie ze to jednak zęby Co najśmieszniejsze nasza doktor twierdzi ze piersze wyjdą mu obie górne dwójki :baffled: Będę miała małego wampirka :-)
 
reklama
U nas też mega ślinienie się, mała cały czas musi przebywać w śliniaczku, który co chwilę zmieniam na suchy... :dry: ale ząbków ani widu ani słychu na razie ;-)
 
Do góry