reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Ząbkowanie

reklama
dziewczyny nie wiem czy temat już był poruszany ale czy myjecie dzieciaczkom ząbki lu przemywacie wacikiem?
Ja tak robiłam ale mała od kilku dni absolutnie nie chce wpuścić mojego palca do buźki :sorry2:
czy wy też macie takie problemy?
 
anik moja tak zaczęła zamykac mi buzie odkąd jej sie gorne ząbki pojawiły...nagle jak ja sie do niej tylko zbliżam ona zaciska buzie i wacika to ja moge wsadzić ale sobie:sorry:
 
Powiem na naszym przykładzie...biała kreska jest ( druga dolna jedynka ) od hmm 3 tygodni? A ta dzisiejsza dwójka wyszła w 5 dni...niestety nie ma reguły
 
reklama
Gratulujemy nowych ząbków...:tak::-D:rofl2:

Matowi też wychodzą, i to 4 na raz, górne "1" i "2". Bardzo wyraźnie to wygląda, takie nabrzmiałe bąble, które jakby schodzą coraz niżej, z lewej strony nawet ma sine:szok::-p, więc myślę, że już niedługo.:tak::-)
 
Do góry