reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
Gratulacje nowych ząbków :)

U nas bez mian, nadal piątek brak ;)
Co do zaglądania do buźki to też u nas z tym problem, ze sprawdzeniem palcami to samo co u Ani - odruch wymiotny :] I to samo jak pani sprawdza gardełko i naciska język patyczkiem! brr
 
Mamy kawałeczek 1 piątki! dziąsło w fatalnie wygląda, aż się dziwię ze Młody bez problemu to znosi:tak:

Dziewczyny a jaka pastą wasze dzieciaki myją ząbki?
 
My myjemy pastą signal po 2 roku życia, taka różowa jest, bo kupowałam dla córki, ale to były takie fajne zestawy niebieskie dla chłopców (ze szczoteczką i taką klepsydrą do odmierzania czasu na mycie ząbków):-).

Matiemu została ostatnia górna "5".
 
Pysia wiem o czym piszesz widziałam takie.Nawet chyba siostrzenicy kupowałam rózowy.
Ale Filip nie chce wypluwać pasty...i co teraz? kurcza nie mam pojecia jak mu wytłumaczyc! pokazuje i nic :wściekła/y:
 
My używamy Elmex od roku do 6 lat. Ola też nie wypluwa za specjalnie tej pasty - niby jak myjemy razem ząbki i widzi, że ja wypluwam to też próbuje coś tam "pluć", ale praktycznie nic jej nie wydostaje się, większość "zjada" na początku szczotkowania :/

My mamy póki co jedną piąteczkę i nie widać by pozostałe wychodziły póki co.
 
Ola wpierw miała paste elmex, teraz aquafresh. Szczoteczke wymieniam co 2 tygodnie bo makabrycznie niszczy włosie, gryzie. Młoda paste zjada, czasami coś tam udaje że wypluwa. Te nasze mycie zębów to tak bardziej prowizorka niestety.
 
reklama
Do góry