reklama

Ząbkowanie

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez Aniulka, 4 Styczeń 2006.

1. Aniulka

Aniulka Fanka BB :)

Pomyslałam sobie, że pora na nowy watek, bo się bałagan robi. Tutaj piszmy o problemach z ząbkowaniem, bo to jest temat rzeka i napewno taki wątek sie przyda ;)

2. koreczek83

koreczek83 Mama wrześniowa 2005

Dobry pomysł aniulka hihihi

3. reklama
  4. Melanie

Melanie Gość

mój mąż był dzisiaj u dentysty ;D

5. Aniulka

Aniulka Fanka BB :)

No tak tez można... ;D ;D ;D ;D ;D

A ja się wybieram i cos dojśc nie mogę :p

6. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

A ja bedac w Polsce wyrwalam az trzy szostki ;D ;D Ciekawe czy i mi sie wyrzna nowe ;D ;D

7. Melanie

Melanie Gość

no pewnie

jak zapłacisz kupe kasy ;D

8. anineczka

he he no tak Melanie juz w kwietniu beda nowe wstawiane ;D ;D
    Dobrze ze to szostki to tak ich nie widac :)

9. beatka

beatka Fanka BB :)

a ja właśnie na temat, rosną mi ósemki ;D
    lewa górna tak fajnie rosła, że dostałam szczękościsku i gorączki i używałam żelu na odleżyny od protez
    lewa dolna rośnie od 2 lat i wyszło jej 10% i średnio co 3 miesiące się odzywa i powoduje stan zapalny i boli mnie cała głowa od niej. podobno nie ma miejsca i musze ja wyrwać :mad: bo moje krzywe zębulce jeszcze bardziej się skrzywią. matko, ja w życiu zęba nie wyrwalam i wogóle mam jedną polmbę od czasów podstawówki...
    i jeszcze dwie ósemki nie pokazały co potrafią :p

10. reklama
  11. anineczka

To ja ci beatko powiem ze moj brat tak ma. On ma 25 lat i jedna plombe,ale za to ma kosc zolta i takie same zeby. Ja natomiast mam biale zabki,ale bardzo pokiereszowane.
    Mam nadzieje ze Antek odzidziczy zeby po tatusiu ;D ;D

12. beatka

beatka Fanka BB :)

no, żółta kość jest mocniejsza, kolor świadczy o zawartości minerałów, które trzymają zębiska "w kupie" ;)
    ja mam dość żółte i troszkę pokrzywione na dole, mój dentysta powiedział kiedyś "takie zdrowe, że się nie spotyka teraz, tylko wiatr trochę mocniej zawiał..." ;D

a wiecie co jest dobre - to, że ja i moja siostra mamy po jednej plombie dokładnie w tym samym zębie i ma jeden cofnięty lekko ten sam co ja - lewą górną piątkę, i na dole jej zachodzą ciut jedynki - tak samo jak mi! hihi, widać, że siostry :)

Poleć forum