reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

no właśnie chciałam napisać, że odważnie z nią poczynacie , golasek w pościeli ;D wszystko fajnie dopóki niespodzienki Wam nie zrobi ;)
a może jej sie spodobało i tak specjalnie teraz ::)
 
reklama
ja ją tak kładłam do powietrzenia dupki po nocy
i zawsze na czymś z ceratką
ale strzał był lepszy jak mogłam sie spodziewać ;D

nigdy sie tak nie działo, więc nie wiedziałam co robię ;D

pościel i kołdra już wyprane i suche ;D
 
anineczka pisze:
koreczek83 pisze:
to moja mała zrobiła kupke jak mam chciała zeby niunia nasikała do woreczke to ona nie zrobiła kupke na kafle
koreczku nie rozumiem?
kupke na kafle? co chcialas? czego nie zrobila?kiedy kupke zrobila? o so hosi?
;D ;D ;D ;D ;D
Winia pisze:
Koreczek przybajmnie łatwo się sprzatało ta kupę z kafli... ;D
;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Niewiem moze tepa troche jestem, ale chyba kazdemu sie lepiej czyta jak jest troche intepunkcji. Fakt, ze ja nie mam niektorych znakow, ale juz na przecinek w klawiaturze kazdego stac. NO nie??


P.S to nie mialo byc uszczypliwe ,ani obrazliwe. Po prostu sie nie doczytalam ;D ;D
 
reklama
anineczka pisze:
Niewiem moze tepa troche jestem, ale chyba kazdemu sie lepiej czyta jak jest troche intepunkcji. Fakt, ze ja nie mam niektorych znakow, ale juz na przecinek w klawiaturze kazdego stac. NO nie??


P.S to nie mialo byc uszczypliwe ,ani obrazliwe. Po prostu sie nie doczytalam ;D ;D
;D ;D ;D ;D ;D ;D
posłużył Ci dzisiaj ten dzień w pracy ;D ;D ;D ;D ;D

A ja piję piffko i wszystko mnie smieszy ;D ;D ;D ;D ;D No ale o tym to możemy na innym wątku ;D ;D
 
Do góry