reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Lilijko my już mamy trzy 4 :) Zwykle wychodzą przed 3...ale po samym opisie ciężko stwierdzić jakie wyszły Szymusiowi:)
Na pewno wszystko jest w porządku:)
 
reklama
Lilijko, nie martw się. U nas też są już trzy czwórki, czwarta pewnie dziś najdalej jutro się przebije. Trójek jeszcze nie mamy.
 
u nas też jeszcze trójek brak za to czwórki pokaźne:) myjecie już ząbki?ja kupiłam już szczoteczkę do dwóch lat z włosia i zuzia sama szoruje, komicznie to wygląda:-)
 
Tak tak Lilijko te czwórki wychodzą u nas w kilku miejscach:( Wielkie trzonowe zębiska:)
 
Dziękuję za pomoc:)Dzisiaj znów zaskoczenie..mamy dolną trojkę (3)!!!!!!!!!!!!!!!! Usterka ukazuje się nam w sposób zupełnie chaotyczny, nieregularny i nieprzewidywalny.Ten rodzaj uszkodzenia nie jest dla telewizora niebezpieczny, ale z pewnością bardzo denerwujący dla jego użytkownika i z czasem pogłębiający się, aż do stanu, gdy nie można już wykonać żadnego polecenia z pilota, a odbiornik "robi co chce" lub nie pracuje w ogóle. Większość uszkodzeń w sprzęcie tej marki wychwytuje i sygnalizuje dobrze rozwiniętey, wewnętrzny układ zabezpieczeń. Są to zazwyczaj sygnalizacje mało precyzyjne i określające defekt w obszarze całego modułu lub jego części, a czasami wskazującą zupełnie inną lokalizację niż faktyczna. Głównym zadaniem systemu jest ochrona użytkownika, sprzętu, instalacji elektrycznej, sygnałowej i antenowej, i w takiej roli jest on bardzo skuteczny. Odbiornika nie można wtedy włączyć - jeśli pozostaje on w trybie czuwania, obserwujemy miganie diody LED na panelu sterującym pod ekranem. Zdarzają się usterki, które w ogóle nie są zauważalne przez system zabezpieczeń.
 
Ostatnia edycja:
My tez już mamy czwórki:) dwie- obie lewe ( ogromne:) ) teraz pędzi prawa strona i chyba lewy kieł na dole bo tam ciągle wkłada palunia i żali mi się...
Ale gryzienie jedzenia to ciągle nie dla niej:( meble , matka, łapki (aż skórkę poraniła) , nosy elmusia i kubusia puchatka ale żeby tak biszkopt;/
 
reklama
Mamo Stacha moja to co gryzienia wszystkiego co niejadalne to jak najbardziej;) Dramat jest z jadalnym;/
Obiadki ciągle przecierane jak w 5-tym miesiącu! Ciągle próbuję ją czymś skusic- dzisiaj przed kąpielą dostała troszeczkę mojego obiadku i kawałeniek polędwicy z wieprzka. Kartofelki przeszły ale mięsko wyjęłam jej z paszczy po kąpieli ...
 
Do góry