reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

witam, moja zuzia drapie się piąstkami po oczach i nosie... to chyba od swędzących dziąseł bo na alergię to nie wygląda...czekamy na pierwszy ząbek-)
 
reklama
witam, moja zuzia drapie się piąstkami po oczach i nosie... to chyba od swędzących dziąseł bo na alergię to nie wygląda...czekamy na pierwszy ząbek-)

A Aluś tak robi, jak jest śpiący hehe
I my czekamy...zobaczymy kiedy wyjdą, a im później tym lepiej podobno ;-)
 
Tak - podobno lepiej bo zabki sa lepiej zmineralizowane czyli sa mocniejsze.

Max tez tak piastkami pociera :
- jak chce spac (wtedy zamyka tez oczy)
- jak go dziaselka swedz (wtedy nie zamyka oczek ale sie denerwuje i noskiem sapie)
 
Wczoraj odkryłam coś przerażającego :/
Nie dość, że idą dwie górne jedynki to jeszcze ruszyła dolna jedynka (wyczuwalny pod palcem twardy punkt wielkości łepka od szpilki :/

Wstaje mi w nocy po 4 razy :/
 
dziewczyny jakwyglada jak zabk idzie?
Moja mała ciagle wkladam paluszki i wszytko co sie da lacznie z moja twarza:)
no i z przodu na dole jest taka biala kropka...
 
Olka u nas dwa dni przed wyrżnięciem się ząbków(bo wyszły obie jedynki na dole) dziąsełka w ty miejscu były całe napuchnięte, jaśniejsze niż normalnie..takie dwie bańki...jeszcze w dzień kiedy poczułam żąbki dziąsła były spuchnięte ale potem już normalne i ząbki super widoczne
 
witam, moja zuzia drapie się piąstkami po oczach i nosie... to chyba od swędzących dziąseł bo na alergię to nie wygląda...czekamy na pierwszy ząbek-)
Lolek też tak robi jak jest śpiący, a jak ma przy tym jeden dłuższy paznokieć to potem wyglada jakby przeszedl harakiri :p

A małż kupił Lolkowi taki gryzak wibrujący i zgłupiałam, bo jak mu zaczyna się tym masować dziąsła to nagle się taki spokojny robi i zadowolony :) Może jednak coś go tam uwiera ? Ale na oko trudno coś dostrzec, bo każda proba zagladania do pyszczka kończy sie zjedzeniem mojej dloni lub palca :p
 
Lolek też tak robi jak jest śpiący, a jak ma przy tym jeden dłuższy paznokieć to potem wyglada jakby przeszedl harakiri :p

A małż kupił Lolkowi taki gryzak wibrujący i zgłupiałam, bo jak mu zaczyna się tym masować dziąsła to nagle się taki spokojny robi i zadowolony :) Może jednak coś go tam uwiera ? Ale na oko trudno coś dostrzec, bo każda proba zagladania do pyszczka kończy sie zjedzeniem mojej dloni lub palca :p

jaki wibrujący gryzak?
 
reklama
Do góry