reklama

zabkowanie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2010' rozpoczęty przez kaj, 26 Kwiecień 2010.

1. kaj

kaj Fanka BB :)

czesc dziweczyny,

wiem ze to jeszcze nei temat na czasie dla nas... ale potem w nawale pracy nad naszymi dzidziami nie bedzie czasu aby wszystkie na nas wchodzily na form. Dlatego tez chcialam z wami sie podzielić informacja ktora sie dowiedzialam w weekend.
    Chodzi o czas zabkowania naszych poceich - podobno zeby nie przechodzily tego bolesnie trzeba zalozyc na szyjce koraliki z bursztynu (mysle ze wlasciwosci bursztynu sa wszystkim znane). Na zachodzie ta metoda jest obecnie bardzo propagowana i podobno momaga.
    Synek mojej znajomej dostal koraliki i nosi je - czas zabkowania przechodzi w poronania do jej starczego synka rewelacyjnie. Jest moze troszke bardziej marudny ale nie placze, nie goraczkuje. Jednie co to sie slini ale to i tak nic z tym jak moze wygladac ten okres.

Moze to wyda sie smieszne niektorym z was, ale moze warto sprobowac. Jesli mozemy pomodz w ten sposob zarowno naszym malenstwom jak i samym sobie. Koraliki zawsze mozna przeciez zdjać.

pozdrowki dla was wszytskich :-)

2. agast22

agast22 Fanka BB :)

3. reklama
  4. koriander

koriander Fanka BB :)

Ja sie chyba nie odwaze zakladac koralikow niemowlaczkowi :baffled: w sumie zabkowanie zaczyna sie ok 6 miesiaca a ruchy maluszka sa jeszcze bardzo nieskoordynowane, czy moze chodzi raczej o starsze dzieci?

5. Anik79

Anik79 Fanka BB :)

:szok: sory ale co to za pomysł z tymi koralami? dla takiego maluszka? są dzieci którym zabki wychodza w 4 miesiący zycia i co załozyć takiemu maluchowi korale? jakiś absurd, albo kolejny sposób na wyciągnięcie kasy od rodzicóww. Dla mnie to jakaś porażka:-D

6. cobra18

cobra18 Gość

heh dla mnie to jakas magia niestworzona tak jak inne ciazowo-niemowlece mity.
    szkoda ,ze nie polecaja koralikow z platyny,albo czarnego zlota,bo Kruk ,Apart i Yes by sie ucieszyl:))) a i tak zawsze sie znajdzie ktos kto w to uwierzy. nie jestem fachowcem,nie znam sie,ale dla mnie to sciema jakas.

7. zyrraffka

zyrraffka Szczęśliwa mama

Ja nie wierzę w magiczne działanie kamieni ani inne czary mary.

Poza tym jak można zakładać niemowlakowi jakies korale na szyję??!!

Ostatnia edycja: 26 Kwiecień 2010
  8. kaj

kaj Fanka BB :)

no przeciez nie od razu si ejez aklada... tak jak ktoras z was zauwazyla dzicko zabkuje od ok 4 miesiaca. Miesiecznemu dziecku to i ja bym nic nie zalozyla :)
    A bursztyn to nie czary-mary :)

9. ewela28

ewela28 Fanka BB :)

10. reklama
  11. BButterFly

BButterFly mamusia smerfusia

12. gosiagro

gosiagro Mama czerwcowa 2010

Dziewczyny podbijam wątek, zachęcam do chwalenia się o pierwszych ząbkach naszych maleństw:-D:-D niekoniecznie o koralikach z bursztynu:szok::szok:

u nas na razie ni widu ni słychu ząbka, tylko strasznie ślinienie i cała rączka w buzi:-D:-D

Poleć forum