reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
Właśnie przed chwilą karmiłam Karolcie i potem przeczyściłam jej te kiełki, bidulka, żal mi jej bo troszkę zapłakała, zastanawiam się czy to naprawdę konieczne :baffled: Na szczęście zasnęła od razu jak zwykle.
 
Iza konieczne konieczne, lepiej teraz sie troszkę pomęczyć, Karolinka na pewno się przyzwyczai, a potem jz sama myć będzie chciała. Uważam, e nie powinno sie tego zaniedbywać, bo z próchnicą nie ma żartów.
Ja martwię się o ząbki Natalki, bo od 4 m-cy bierze żelazo, fakt, że jej przecieram za każdym razem dziasełka (teraz juz jeden ząbek :-) gazikiem, ale podobno to źle działa nawet na zawiązki :-( Oby było wszystko dobrze.
A teraz na dodatek do bolącego wychodzącego drugiego ząbka doszło nam przeziebienie, mówie Wam ZAŁAMKA:-( Jest tak bardzo marudna,że bardzie nie można ;-)
 
Margarett trzymaj sie! Duzo zdrówka dla Natalki!!!

A Karolcia już coraz bardziej przyzwyczaja się do szczoteczki i już tak nie protestuje jak na początku, a w kąpieli śmieje się na całego jak jej czyszcze:-D . Próbuję dawać jej do rączki ale póki co marne tego efekty.
 
Staram sie, staram, ale jest ciężko chorowac razem z dzieckiem :( Mam ochotkę sie położyc, a tu nici z tego, trzeba na czworaka i po podłodze gonić szkraba :-D
A widzisz, mówiłam, że sie Karolci spodoba :-) a tak w ogóle to wygląda super z tymi kiełkami :tak:
 
Margarett
A widzisz, mówiłam, że sie Karolci spodoba :-) a tak w ogóle to wygląda super z tymi kiełkami :tak:
:tak: :-) dzięki, czekam aż będzie jej widać w uśmiechu te górne kiełki :-) bo z tymi dolnymi to juz ma pełno fotek. Jak się śmieje to juz te górne widać ale na zdjęciu jeszcze nie udało mi się ich złapać :-D
 
Dzis bylismy z wizyta u lekarza bo Maja znow ma katar i kaszelek i sie okazlao ze.... ida dwie jedynki gorne.
Toz sie upiernicz...ly i wychodza parami samotne jakos nie lubia byc:)))
 
Czesc :)
Moja Ola ma juz pierwszy ząbek na dole, za moment wyjdzie jej kolejna jedyneczka. Białe dziąsełka ma tylko dlatego ze ząbek jej wychodzi i prześwituje przez dziąsła
 
reklama
A u nas na razie nic nie ma. Nie żeby mnie to martwiło:-D. Ile miały wasze dzieciaczki jak dostały pierwszy ząbek? Tak z dokładnością do pół miesiąca:-p
 
Do góry