reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
20 oj to dużżżżżżżżżżżżżżo mam nadzieję,że nie przy wszystkich tak dzieciaki marudzą bo jak tak to jeszcze 8 przed nami:-(
 
no coz - michal ma 24 a wlasciwie to 22 bo dwoch gornych jedynek brak :)
na pocieszenie dodam ze jak rosly szostki to nic nie bolalo - nawet nie wiemy kiedy mu wyrosly :)
 
idzia a kiedy te szostki wychodza? :-D
Makowi jak wyszly 5 to tez nie wiedzialam kiedy. On tylko ciezko przechodzil 1i 2 a Maja wszystkie jak narazie ciezko przechodzi.
 
Zębów mlecznych jest 20, czyli do piątek nie więcej. Jako pierwsze stałe wychodza właśnie szóstki, czyli Wołoszki masz czas do sześciu lat Maksia. Idziu szóstki Michałka to już zęby stałe! :tak::-D
 
A u nas pełną parą idą dolne no właśnie nie wiem jakie zęby bo dziąsła są nabrzmiałe i opuchnięte.
A w paszczękę niunia nie da zajrzeć objawy są tylko takie jak zawsze zwiększa się ilość kupek w ciągu dnia i są luźniejsze.
 
reklama
irlandia tak, tak, wiem ze szostki to zeby stale :) michal oprocz dolnych jedynek i tych szostek ma jeszcze jedna dwojke stala :)
 
Do góry