reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

gratulujemy nowych zabkow :)
u nas chyba ciagle 10 sztuk bo mala tez nie lubi jak sie jej w paszczeke zaglada;
 
reklama
Dominice wyrosly przynajmniej symetrycznie bo u Kamilki sa dwie 4 ale po jej lewej stronie :) chociaz dziasla przy pozostalych czworkach sa juz sporo napuchniete ...
 
Muszę powiedzieć ze jeszcze Dominice pozostałe dwie 4 nie wyszły ale u góry zauważyłam ze już nam sie lewa trójka wybija a z prawej strony nawet jej nie widać pod dziąsłem.A Dolne 4 juz mocno czuć pod dziąsłem.

 
Zauwazylam, ze Vice niektore zabki troche krzywo rosna. Ale to chyba jeszcze za wczesnie aby cos z tym robic. Wiecie cos na ten temat?
 
Dominisi gratulujemy zabków:tak:
Priscilla Antos tez ma krzywe dolne ząbki ale nie ma co brac tego do głowy, po pierwsze to mleczaki a po drugie przeciez jeszcze wyrosną kolejne ząbki i te moga troche sie przesunąć:tak:
 
Victor jest niespokojny chyba przez trójki.Dziąsła są bardzo spucchnięte,wzgórek na prawie pół zęba(porównuje do innych i nigdy tak nie miał)i przebić się nie może.Kaszki na kolację nie chce tylko butlę bo miesza sobie nią przy jedzeniu i same twarde owoce je i warzywa.A miękkie wyrzuca i paluchy nontoper w buziałce.
 
reklama
Miałam ostatnio okropne nocki - Inguni szły wszystkie trójki. Koszmar a ja myślałam, że po czwórkach już nic gorszego mnie nie czeka:wściekła/y:. W każdym razie trzy już się wyrżnęły - została ostatnia a le ta noc już była lepsza:tak:.
 
Do góry