reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

ewuniaaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Styczeń 2011
Postów
30
Zaczyna się czas kiedy nasze maluchy zaczynają ząbkować. Drogie mamy co stosujecie aby wasze pociechy mniej cierpiały, i jakie są efekty działania różnych specyfików.
 
reklama
My stosujemy oczywiście gryzaki wodne z lodówki, Camilia® - daje rewelacyjne rezultaty ale niestety raczej w pierwszej fazie wyżynania się i w dzień, tej nocy spasowałam i nie mogąc patrzeć na te męki dałam małemu czopka - Paracetamol, pospał od 3 do 7 rano. A jak wstał był cały radosny ufff. Aż nadszedł wieczór i znów powtórka z rozrywki... narazie poszła Camilia® i mały w końcu śpi i to bez jęków, może tak już będzie do rana.
 
A my zamówilismy Orajel (ktoś na fb polecał) i jesteśmy zadowoleni. Jest oddzielny na dzień i na noc (silniejszy). Czopki daję Viburcol(homeopat) i Osanit (granulki tez homeopat). Dentinox nie pomaga, jak sa gorsze noce to Ibufen. ALe generalnie mamy dramatyczne ząbkowanie... Niby cos tam wszystko pomaga, ale na krótko:/

Rafałowi wystarczył Dentinox i Viburcol chociaż w 4 miesiące wyszło mu 10 zabków. To różnie jest z dziećmi, Jednemu pomoże jedno innemu drugie. Aha u nas Camilia się nie sprawdziłą:/
 
justi mo orajel ja chyba wstawialam i chyba tez zamowie...

Mamy bobodent, dentinox, camilie.... i bog wie co jezcze i nic nie pomaga zadne przeciwobolowe... + anigina takze zal mi ch*****
 
U nas nocny koszmar, budzi sie nawet co godzine i tylko przy cycku sie uspokaja, dentinox slabo dziala, nurofen tez,,, :-(dolne 1 juz mamy ale teraz góra sie wyzyna i mój strasznie to znosi. Są jakieś skuteczniejsze specyfiki???? Viburcol nie działa..
 
reklama
Ładnie, ładnie my mamy dwie dolne jedynki, górne dziąseł ko spuchnięte więc lada moment pojawią się kolejne :)
 
Do góry