reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie

Mojej córce wyrzynają się cztery zęby naraz. W domu jest ciągły płacz. Żadne żele na ząbkowanie nie działają, żadne kropelki, jedynie leki przeciwbólowe i czopki Viburcol, które żona daje na noc. Ech....
 
reklama
Dziąsła raczej powinny być napuchnięte, może zęby już idą w środku, mała już czuje a po dziąsłach będzie widać za jakiś czas. Ja smarowałam żelem do masażu dziąseł Dologel, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, uspokaja i przynosi ulgę a przy tym jest w 100% naturalny więc bez obaw można go stosować, nawet jako dodatek pomiędzy syropami przeciwbólowymi.
A ile razy dziennie smarujesz takim żelem? Drogi jest?
 
Nie kosztuje wiele, można go stosować pięć razy dziennie. Z resztą wszystko jest napisane na ulotce, a najlepsze, że na afty też działa.
 
Mojej córeczce chyba też pierwsze zęby idą... A jutro szczepienie. Odwołać? Czy jedno drugiemu nie przeszkadza? Nie gorączkuje.
 
Dziewczyny, kupiłam ten Dologel, bo u nas też zaczęły wychodzić ząbki. Smaruję dziąsełka, ale też schładzam gryzaczek i nakładam trochę na niego, znajoma tak poleciła i sprawdza się.
 
Do góry