reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabobony , przesądy i wrózenie płci z kształtu brzucha

reklama
Cześć.Ja od początku każdej ciąży wiedziałam,że będe miała syna(Kacper i Filip),ogórki korniszone pożerałam całymi słoikami:tak::tak:.Całą ciąże czułam się w miare dobrze.Wszyscy mówili,że wyładniałam,że ciąża mi służy i że bęzie syn.
 
Przesądów znam całe mnóstwo... A jakie niektóre zabawne:) Ale na szczęście w nie nie wierzę:) Jakoś moja wiara w Boga wyklucza wiarę w przesądy. Ankietę wypełniłam, niech służy nauce...
 
Ja byłam p[rzekonana, ze będzie chłopiec. Wyglądam cała ciąże bardzo dobrze, nie wymiotowałam choć miąłam mdłości. Nie mam ochoty na słodycze a przed ciążą żyłam tylko nimi::)) brzuch mam szpiczasty. Jeśli chodzi o zachcianki to w I trymestrze kuchnia tajska oraz owoce. To było tak silne, że nie mogłam sobie dać rady zwłąszcza, że okres ten przypadał na zimę wiec jeśli chodzi o owoce to wybór miałam ograniczony.
No i będzie dziewczynka:))))))))))))
 
Przy 1 ciąży wszyscy mówili że będzie dziewczynka tylko jedna osoba powiedziała że chłopiec ponoć po pierwszym kopnięciu można to określić :nerd::sorry: po lewaj stronie chłopiec po prawej dziewczynka troche śmieszne ale u mnie się sprawdziło...
nigdy nie wymiotowałam ale zgaga i zachcianki były.. u chłopców poprostu wiecznie głodna byle jeść a z córką masakra LENIWE PIEROGI z tartą bułką na masełku no i z cukrem :-p:tak: potrafiłam zjeść nawet 3 razy podwójną porcję w ciągu dnia a nawet kilka razy wygoniłam męża w nocy 3godz ..:szok: poprostu musiałam je zjeśc i już :zawstydzona/y::szok::shocked2:...
w każdej ciązy przeczuwałam co się urodzi można to nazwać intuicją . myślałam że raz mnie zawiodła bo lekarka w 7 m stwierdziła że będzie chłopiec aż szczena mi opadła ale to ona się myliła bo dziewucha jak się patrzy bez dzyndzelka he he:-D
pozdrawiam mamuśki
 
Jak bylam w ciazy z coreczka to czulam sie wspaniale. Zachcianek prawie wcale nie mialam, raz tylko o 22.00 maz biegl do sklepu po lody calipso z galaretka. To byl tylko ten jeden raz. No i arbuzy, zajadalam sie nimi do ostatniech chwili. Teraz Jasminka uwielbia arbuzy....
A z synkiem ojeju, Jak sobie tylko wspomne! Fatalnie sie czulam, ciagle wymioty i wszystko co najgorsze. Zachcianki: popcorn ciagle jadlam popcorn.

pozdrawiam
 
Ja strasznie pragnęłam mieć dziewczynkę i udało się.Jeśli chodzi o zachcianki to miałam smak na paluszki słone,chrupki kukurydziane i twaróg.Raz naszła mnie taka ochota na twaróg że wciągnęłam 800g a po wszystkim zemdliło mnie poszłam do toalety i ...
Alunia uwielbia chrupki a na twaróg i mleko ma uczulenie.
 
reklama
witam wszystkie przyszle mamusie oraz te ktore juz sa nimi:-) jestem nowa i oczywiscie w ciazy,co prawda dopiero to 6tydzien,strasznie sie cieszymy z narzeczonym:).
Tez jestesmy bardzo ciekawi co bedziemy miec,po moich dolegliwosciach i poczatkujacych zachciankach moge tylko domniemywac ze to dziewczynka.Oczywiscie jest nam to obojetne oby tylko byla zdrowa dzidzia:-)
Tez tak slyszalam ze jak jest szpiczasty brzuszek to synek,a bardziej okragly to corcia.
Owoce to juz teraz wcinam na potege a kolo slodkiego obojetnie nie przejde,kwasne mnie nie interesuje-jak narazie.
naleze do tych bardziej pechowych bo moje mdlosci przeciagaja sie na caly dzien ale o wymiotowaniu to tylko moge sobie pomarzyc:wściekła/y:
Pozdrawiam wszystkie brzuszki
 
Do góry