reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Karlam1

mamy styczniowe 2007 Mamusia Michasia :o)
Miasto
Zabrze, okolice DMiT
Rozwiązania
0
hej Kochane zalozylam ten watek bo sama jestem z Zabrza i ciekawa jestem ile nas tu jest kochanych Zabrzanek :-) moze sie poznamy a moze juz sie znamy i warto odswierzyc te znajomosci??

Co Wy na to?

buziaki :-)

reklama

Karlam1

mamy styczniowe 2007 Mamusia Michasia :o)
Miasto
Zabrze, okolice DMiT
Rozwiązania
0
moze zaczne od przedstawienia sie ;-) Mam na imie Karolina i jestem oczekujaca przyszla mama z terminem na styczen :-) mieszkam w okolicach Multikina :-)

aph

Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06
Miasto
Zabrze, Poland
Rozwiązania
0
No to ja tez sie dolacze. mam na imie Ania i tez mieszkam w centrum Zabrza. Ciekawe, czy jest nas wiecej. :-)

aph

Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06
Miasto
Zabrze, Poland
Rozwiązania
0
Dziwne, tyle ciezarowek widac u nas w miescie i zadne nie trafily na BB?? :confused:

Milka26

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny widze ze watek nie najswiezszy :)) ja jestem z Zabrza rowniez okolice multikina jestem mama 2 latka prawie... Pozdrawiam ciekawe czy gdzies Was widzialam :))

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry