reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Hej:-)
Eve, jasne, ale widzisz, coś słabo się kula..może dzięki Tobie się rozkula?;-):-)
Witaj wśród nas:-p A z której części Zabrza jesteś?

Kurcze, ale brzydki ten weekend się zrobił:-(..byle, żeby w przyszłym tygodniu zrobiła się słoneczna pogoda, bo wybywamy na 5 dni do Wisły (od środy)..
Miłego dnia:-)
 
Jestem z Helenki :) Może rozkulamy ten temat! Ja bardzo chętnie dowiem się co nieco na temat Zabrza, bo sama mieszkam tu troszkę ponad miesiąc :-) gdzie co załatwiać, do jakich lekarzy chodzić, gdzie robić zakupy itp :)
A pogoda rzeczywiście brzydka :( wczoraj już się tak ładnie robiło, a dzisiaj znowu to samo kurka! Z tego deszczu to się już chyba w tym roku nie wywiniemy :(
 
Hej w niedzielę:-)
Eve - ja niestety Helenki nie znam (chyba Rodako jest z Helenki, jak się nie mylę - jak się mylę, Rodako wybacz;-):-))..Ja jestem z Waryniola (osiedle między Kauflandem, Multikinem i M1:-D:-D). A skąd w ogóle pochodzisz? Ja też "przyjezdna", ale mieszkam tu już 4 lata..

Miłej niedzieli dziewczyny!!!
 
Pochodzę z okolic Kędzierzyna Koźla, to tak mniej więcej 60 km. A tam w kierunku M1 to dosyć często jeżdżę :) moje ulubione centrum handlowe!

Również życzę miłej niedzieli! Ale tu chyba powoli wymiera :(
 
Hej dziewczynki ;)
No, widzę ze mamy nową koleżankę!! super!!
eve witam na forum i na helence ;) tak, ja jestem z tego osiedla, maxwell miała rację (gratuluję pamięci ;)), mieszkam tu niecałe 2 lata, ale już co nieco wiem ;) służę radą. Podam Ci na priv, w razie czego pisz, tutaj nie często zaglądam i mogę coś przeoczyć, na swoją pocztę kilka razy dziennie jeśli mam wolne ;) Napisz coś więcej o sobie, ile masz lat, czy i gdzie pracujesz ;) i takie tam ;) widzę, ze świeżutko po slubie jesteś i cud w Tobie rośnie, serdeczne gratulacje ;)

idę dzisiaj na nockę ;/ aż na samą myśl mam dość ;/
Laura zdrowa, miała przez tydzień anginę, a nasza pani dr była na urlopie, zrobiłam więc mały miszung w przychodni na waryniolu i tam przyjęli mi dziecko ;) Poza tym walczę z Laurą i jej pieluchami i mam średni skutek ;/ wołam jak już sika ;/ heh, może kiedyś zrozumie ;/
Pogoda rzeczywiście nieciekawa ;/ ale lepiej się w takiej pracuję ;D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, jeśli nie chcemy by forum padło może obiecajmy sobie, ze każda z nas będzie wchodziła tu i pisała raz na 2 dni, bo już nie piszę, że codziennie ;) Co Wy na to??
Złóżmy taką oficjalną obietnicę!!! :) Wiadomo, że czasami coś może wypaść i się nie da, ale obietnica nas będzie skłaniała ku zaglądaniu ;)
 
reklama
Rodako najpierw przeczytałam priv, a potem tu zajrzałam więc odpowiedź ni w gruche, nie w pietruche :) Coś o sobie? Hmm... przeprowadziłam się tu za mężem, bo on jest z helenki, mam 21 lat i jak widać świezo po ślubie jestem. Pracuję w Rokitnicy jako fryzjerka :) i to chyba najważniejsze informacje :)

Ja się zobowiązuję do zaglądania tutaj przynajmniej raz na dwa dni i dawania o sobie znać!
 
Do góry