reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Rodako mówisz i masz :) Ja ostatnio ciągle nie mam na nic czasu niestety :(

Melduję, że brzuchol mi rośnie! :-) a w środku mały wstydniś - Kubuś :-D
Czujemy się dobrze, ale troszkę ciężko mi się oddycha. Podobno lżej nie będzie aż do lutego :)

Piszcie co u was! :)
 
reklama
Rodako, melduję się i ja;-) jak mała Laurka? no i jak tam w pracy?;-)
kkasai79, moja młodsza "chodzi" do żłobka, koło stadionu Górnika..nie pamiętam nazwy ulicy, w każdym razie jest to żłobek społeczny nr1. Płacę 280zł i muszę jedynie dowozić pampersy..nie narzekam, mała chętnie tam zostaje i ogólnie spoko..czy są miejsca - nie wiem..jak chcesz, zapytam..
Eve - gratulacje na pierworodnego synka!!!

U nas - powoli szykujemy się na zmianę mieszkania - już za miesiąc:-) Dziewczyny - hm..Marysia w przedszkolu w miarę ok, a Marta w koncu ma swoje pierwsze ząbki (dolne jedynki)..
 
Maxwell no to czeka Was teraz multum pracy, prawda? Buziaki dla dziewczynek! I gratulacje dla Martusi z okazji dwóch kasowników :-) Jak w pracy?

Rodako teraz Ty się melduj! Jak praca? Jak Lauretta? :-)
 
jestem ;)
u nas ok ;) Lauretka rośnie, łobuzuje, jest kochana, a w pracy jak zwykle lipa, nic się nie zmieniło ;/ i nic się nie zmieni, aż ja sama zmienię pracę ;) a na to się nie zapowiada ;/

eve gratulacje syncia ;) Niech brzusio rośnie ;) i duszno niestety będzie, ale to cudowna duchota?

maxwell witaj znów na forum ;) Gratulacje pierwszych ząbków dla Martusi ;)
 
Rodako oj tak! Duchota przecudowna! Wyczekiwana długo :) Dlaczego nic się nie zmieni w pracy? I co się dzieje? Nam możesz się wyżalić :-)
 
Hej hej
biggrin.gif

Ja dzisiaj po odebraniu dziewczyn, pojechałam z nimi do moich rodziców na kawkę..3/4 drogi Marycha śpiewała mi o deszczyku i wietrze (jakieś pół godziny)..
A jutro jadę z pracy na Teambuilding - co roku są różne integracyjne spotkania, w tym wymyślili Orientalną podróż Orient Expressem - będziemy gotowali w jakimś hotelu
shocked.gif
wink2.gif
Może być fajna zabawa..więc cały dzień mnie nie będzie, a S. bierze wolne, żeby z dziewczynami ogarnąc..
Rodako, popieram Eve, wyżal się nam, ulży Ci;-)
Eve, w pracy u nas spoko..są grupy i grupki, ale ja staram sie być neutralna i jest oki:-) A remont i przeprowadzka na chwilę obecną mnie przeraża, ale ogarniemy to!:-p
 
Kochane, nie ma co się użalać, ale sytuacja nie jest dobra. Szpital jest w beznadziejnej sytuacji materialnej, więc nie dość, ze zarabiamy grosze, to jeszcze grożą zwolnieniami ;/. Rynek jest beznadziejny, w ogle nie ma miejsc pracy. Tyle.
 
WItam!
Bardzo dawno się nie odzywalam,chyba ze 3-4 mce :( ale w sumie brakowalo mi czasu, teraz jak Kacperek poszedł do przedszkola to jest lepiej.
Fajnie z tym przedszkolem teraz mały się rozwija, spiewa nam w domu piosenki :) bardzo chetnie chodzi do przedszkola, same pozytywy. :-) Z resztą kAcper to mały agent nam rośnie w domu z Karolcią dają nam czadu, juz czasem wieczorem nie mam do nich sił :) ale też,wiecej znajduje czasu dla siebie, zaocznie się dokształcam jeszcze ;)
Jakos leci ten czas..

Zauwazyłam ze doszło do nas kilka nowych mam super :)

Całuje Was gorąco!:-)
 
reklama
Do góry