reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Bodzinka, dzięki jeszcze raz za spacerek, naprawdę miło spędziłam czas :tak: Jestes wspaniałą dziewczyną, a Karolek był naprawdę grzeczniutki :-) chociaż nie wiem czy tylko pozorów nie stwarzał :-D
 
reklama
Ollcia dziekuje:tak::tak:A Karolek tylko pozory stwarzał;-);-)Ja tez dziękuje za przemiło spędzony czas i nie moge sie doczekac kolejnych wspólnych spacerków:-)
 
No nie chca cos pisac mamuśki.U nas cisza bo sprzatanko po malowanku było.W sobote jeszcze na osiemnastce bylismy.
Ollcia jak tam maluch??? Mój właśnie baje oglada. Kiedy znowu na spacerek pójdziemy?? Może jeszcze jakaś mamusia dołączy??
 
To szybko Wam to malowanie poszło :-)
Jeśli o mnie chodzi to na spacerek zawsze jestem chętna :tak: Poza czwartkiem każdy dzień mi pasuje, ale w tym tygodniu bardziej popołudnia, bo rankami mam mężowego w domu i jeździmy wybierać panele, rolety, tapety... co chwilę coś :baffled:
ale już tak przed 15 mogę :tak: I ja dołączam się do pytania Bodzinki - może jeszcze jakaś mamusia wybierze się z nami? Taka pogoda, że grzech siedzieć w domu, laski :tak: A my fajne dziewczyny jesteśmy, miło z nami będzie :-D
Bodzinka, Bartuś ma się dobrze :tak: Olek kupił mu taki wieeeelki balon nadmuchiwany helem i mały jest nim zafascynowany :-D
 
No a mnie właśnie czwartek pasuje najbardziej:-(To w przyszłym tygodniu juz musimy sie umówić koniecznie.:tak::tak:
 
To powodzenia na ćwiczeniach.
Ja dzis byłam u mami, jutro mam wolne a w piętek małżona w domku.W niedziele na działke, na grillka jedziemy.Oby tylko pogoda była:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry