reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
o widze, ze malo jest mamus z zabrza:) ja mieszkam dokladnie w Rokitnicy.. w kwietniu urodzilam moja coreczke Lenke:-)
 
czesc baska ;-) no malo nas tutaj, ale to pewnie dlatego ze inne Zabrzanki nie wiedza o tym watku :-( Lenka piekna!! :-) ja juz nie pamietam jak moj Michas byl taki mlautki :-)
 
Lena teraz wieksza niz na zdjeciu:) tu miala tylko 1,5 miesiaca:) a teraz 13 skonczy 4:-) szkoda, ze inne zabrzanki nie zagladaja:-(
 
Witam Mamuśki!
Faktycznie długo już zaglądam na to forum ale dopiero teraz natknęłam sie na ten wątek. Mam na imię Ewa. Mieszkam w centrum Zabrza i mam dwójkę dzieciaków przedszkolaka i niemowlaka :-D

photo
 
Kilo i Basia witajcie !
A ja nadal będę uparta i zaparszam do Mamuś ze Śląska, bo tam cicho się zaczyna robić....
Kilo a gdzie dokładnie, bo ja przez 4 lata mieszkałam na K. Miarki.
 
Na Miarki mieści się firma w której aktualnie pracuję, a mieszkam na Broniewskiego koło browaru.
Idę poszukać tego wątku.
 
reklama
Ty jesteś Karolina prawda???
Tak jestem żoną Pawła:-)Poznałam po synku:-)Ale ten świat internetowy mały:-)
 
Do góry