reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Hmm, jak masz kościół św Józefa na Roosevelta to skręcasz przy kościele w ulicę tez chyba sw Józefa, która później przechodzi w Czołgistów. Jest tam taki duży cmentarz. Mijasz go i dalej jest las. Kiedyś zawsze tam biegałam.
Można do niego też dojść od strony ul Matejki. Po prostu idziesz do końca tej ulicy i już :tak:
 
reklama
Cześć :)
Jak tam po świętach? Ja wracam na dietkę. Koniec obżarstwa :-D. Dzieciaki w końcu zdrowe. Chociaż małej idą kolejne zęby więc nie wiem jak długo. Kiedy chcecie się spotkać w tygodniu czy w weekend?
 
Mi pasowałoby bardziej w tygodniu, ale widzę że jakoś cisza jeśli chodzi o to spotkanie... Może jakieś konkrety? Przyszły tydzień? Poza czwartkiem reszta tygodnia mi pasuje. A jak u Was?
 
Witam dawno nie pisalam, teraz jestem w 6 miesiacu do lipca jeszcze troche :) nie moge sie doczekac. Chcialam zapytac czy znacie moze w Zabrzu jakies sklepy godne polecenia (z miare przystepnymi cenami) z ubraniami dla kobiet, oraz z art. dla dziecka , chodzi mi glownie o wozek i potrzebne rzeczy:-)
 
W zasadzie to masz Viki koło Lidla, Boćka za teatrem, Agugu na Maja (fajne ceny). A co do wózków to polecam kaje w gliwicach na oś. Zubrzyckiego (Żwirki i Wigóry) mają całe piętro wózków a na dole ciuchy i takie tam.
 
Mały siedzi twardo w brzuszku i jakoś nie śpieszno mu do spotkania z nami. Wczoraj miałam KTG z małym ok, a skurczów brak :-(
Chętnie wybrałabym się na spacer, ale to dopiero w maju, teraz to krążę tylko w okolicach domu (tak w razie czego).
A tak to nudy!!!
 
Juz się tłumacze.Nie było mie bo mieliśmy zawirusowany system.ALe juz jestem i nalegam na spotkanko.
Będe musiała sie wybrać do tego lasu:tak::tak::tak:
 
reklama
Marzenko, kochanie, trzymaj się dzielnie, jeszcze kilka dni i będziesz mieć maleństwo przy sobie :tak:

Adddaaa, ja też kupuję głównie w Agugu - tak jak pisała Klio mają fajne ceny, albo w Boćku - tam jest spory wybór. W Viki jest drogo, ale mają fajne rzeczy. W Gliwicach jeszcze nie kupowałam, ale muszę się wybrać kiedyś po jakieś ciuszki :tak:

Bodzinka, możemy iść razem :-)
 
Do góry