reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Hej mamuśki.... rzeczywiście mnie tez dawno nie było :/
obiecuje poprawe.....
Maxwell gratuluję ciąży :):):):)
Adaa współczuje problemów z brzuszkiem, my sie musimy w końcu spotkać kobietooo

A u mnie w sumie nic nowego, Kuba już dawno zapomniał o operacji chodzi sam coraz pewniej, ma juz 12 ząbków i zaczoł mi o wiele lepiej spać w nocy odkąd ostatnia czwóreczka mu wyszła :)
seba zdrowy broi strasznie no ale jak to dziecko :):)
a miedzy mną i R dobrze nawet bardzo dobrze :)
 
reklama
Hej! Maxwell , bardzo chętnie umówię się na jakis spacer, pogoda sprzyja, jutro czyli w sobotę mam luzik, czyli starszy syn bedzie z dziadkiem w górach i na głowie mam tylko córeczkę. Rano wychodze tak między 10 a 12 bo potem mała spi a popołudniu tak ok 15-16. A wogóle to dzisiaj jest festyn w przedszkolu na osiedlu, bardzo fajna zabawa dla maluchów i tez sie wybieram. Daj znać czy chciałabys się ze mną spotkać. Mój nr gg to 34916859.
Pozdrawiam Ewa
 
Hej dziewczyny:-)
Adddaaa, 100 lat raz jeszcze;-)
Agusia2217 - witaj:-)..napisz coś o sobie;-)
Dziewczyny, spotkałyśmy się dzisiaj z Eewą - fajna dziewczyna..a jej córcia - do pozazdroszczenia - grzeczna, że szok..ja za moją się nabiegałam po całym placu, a córcia Ewy - cały czas na huśtawce:-)..może któraś jest chętna na wspólny spacer?
 
Cześć mamusie :)

Jest akcja! Z okazji 100. urodzin NIVEA Polska postanowiła ufundować zbudować 100 placów zabaw na terenie całej Polski.

Głosujemy na Zabrze !! tylko trzeba się zarejestrować Nivea

Ja najczęściej chodzę pod fantanne ale im więcej miejsc do zabawy dla dzieciaków tym lepiej :-)
 
witam:)
widzę że wątek zamiera:-(
u nas ok,synek idzie od września do szkoły,Oliwka chodzi już przy meblach trzymając się jedną ręką i ma już 7 zębów:-)
maxwell gratuluję ciąży:tak:jak się czujesz?
agusia witam nową mamusię:)
jestem chętna na wspólne spacerki:-)
 
Oj, zamiera zamiera..chyba już prawie całkowicie..
Seeya, a dzięki czuję się w miarę ok..pierwszy trymestr był wykańczający, ale teraz juz ok..Najgorzej, że przy Marysi nie da się odpocząć, ale ogólnie spoko..a co u Ciebie? Kiedy ten wspólny spacerek zaplanujemy?:-)

Dziewczyny, odzywajcie się, co u Was!!!!:-)
 
reklama
Do góry