reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Hej:-)
Bodzinka, no fakt, coś nie umiemy się tu rozkulać na wątku..a szkoda:-:)zawstydzona/y:
Dziewczynki - Martula już zdrowa, wybieram się z nią do kontroli, ale muszę poczekać, aż moja mama będzie mieć wolne, więc chyba w czwartek pojedziemy..ale za to Marysia coś markotna, za bardzo nie chce jeść i ma problem z kupką (nie wiem, może to być powiązane). Nie ma gorączki, ale jest jak nie ona..
A jak Twoje chłopaki?
 
reklama
Bodzinka, tulę kochana..mam nadzieję, że Ci się poukłada po Twojej myśli!!!:tak:
U nas po kontroli :na Martulę mamy teraz chuchać i dmuchać, bo oskrzela lubią wracać..w ogóle lekarka była w szoku, jak pooglądała wypis ze szpitala, a tam o rozedmie płuc, zaczopowaniu części płucka itd.. Ale już jest oki na szczęście.Za dwa tygodnie na szczepienie..
Po świętach obżarta na maksa;-) Ale co tam..robi się ciepło, to na dworze wyłazimy..:-)

A co u Was dziewczyny słychać?? ;-)
 
Witam mamusie.
Tak sobie myślę, że czas troszkę zaistnieć na forum :)
Dzieciaki - młody w trzeciej klasie podstawówki a córa w przedszkolu.
Właśnie trwa sezon na częste wizyty u lekarza dziś znowu z zapaleniem oskrzeli.
Planuje kupić balsam nalewkę kapucyńksą. Miałyście z tym do czynienia? Planuje wytruć wszystkie możliwe robale w organizmie dzieci i może coś nas to wzmocni :-D.
I przydałoby się coś na koncentracje jakaś lecytynka bo co po notesiku jak nie pamiętam co miałam zapisać:sorry:.
 
Witam się i ja:-)
Kiedy w końcu zrobi się fajne ciepełko bez wiatru??:zawstydzona/y::sorry:
Klio - witaj i udzielaj się..może dzięki Tobie w końcu rozrusza się wątek?..;-) Z której dzielnicy jesteś? Które z dzieci ma zapalenie oskrzeli? Myśmy niedawno to przeszli z naszą młodszą:-:)-(
Bodzinka, co u Ciebie?
Miłego dnia, dziewczyny..
 
Oczywiście z młodszą :tak:. Syne jak skończył chodzić do przedszkola przestał chorować. Nie w ogóle ale katar normalnie przechodzi mu w dwa dni a silna infekcja zdarza się najwyżej raz w roku.
Za to mała :szok:. Ta to cały zeszły rok chorowała w tym już nieco lepiej ale jednak.
A mieszkamy w centrum w okolicach Św. Anny :)
 
No na pewno infekcje ich nie ominą ale dwoje na raz to na pewno duży ciężar. Będzie jedna drugą zarażać. Teraz się wychorują potem będzie spokój :tak:.
Dobra dieta, dużo witaminek naturalnych, tran i będzie dobrze.
 
Klio to Ty mieszkasz w tych samych okolicach co ja :-)
Maxwell no leci już drugi tydzień samotności...Pozew o alimenty złozyłam...
Ech życie...
A u nas Lolo pomimo przedszkola zdrowy jak ryba ale Fifi długo chorowal, co chwile oskrzela i natybiotyk dopiero w szpitalu go przebadali, ze podejrzenie astmy, pouczyli co robić w razie choroby i spokój. Jak się cos zaczyna, nawet lekki katarek idą wziewy albo inhalacje i opanowane :-)
Mawell ja własnie przez te infekcje nie powinnam młodego do żlobka dawać...Bo u niego lekki katar i moment spływa na oskrzela i się dusi...Ostatnio w takim stanie był, że na ostrym wyladowal bo antyb nie pomagał a na ostrym lekarz antyb odstawił, nebulizacje dał i dziecko szpital ominął i raz dwa do siebie doszedł. Ale mi powiedział, ze mam na niego uważac bardzo bo jak on astmatyczny to lekkie zaziebienie mże sie ostrą infekcja skończyć. Ale tfu tfu tfu na razie nie choruje :-) I zła jestem bo mnóstwo antybiotyków niepotrzebnie sie najadał!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam po Świętach!!!
Rzeczywiście coś nie możemy ruszyć ;/

bodzinka oj, współczuję Kochana. Masz teraz pełną głowę ;/ trzymaj się, trzymam kciuki, byś szybko sobie poradziła ;*

klio witam wśród nas :) Nie miałam nic wspólnego z tą nalewką, więc nie pomogę ;/ Zdrówka dla córci!

Maxwell czemu chcesz małą oddać do żłobka?? i do którego planujesz?

Laura zdrowa, a ja nadal bez zmian w pracy. Takie rzeczy się działy, że aż brak mi słów by to opisać. Powiem tylko tyle, że sama nie wiedziałam w czym pracuję ;/ Bez komentarza ;/
 
Do góry